Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Události
14.05.2023
KURS "ZÁKLADY BOJE NOŽEM", 10.6. Brno
Radek Pokora, autor knih PŘIPRAV SE NA NEJHORŠÍ, Jak vítězit ve rvačkách a Bear Claw - Revoluce v sebeobraně žen zve na JEDNODENNÍ KURS "ZÁKLADY BOJE ... číst celé
Zobrazit všechny události
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Články

Články

Nejnovější články

Moudrost Předků
V současnosti charakterizuje oficiální západní kulturu, skutečnost, že výsledky, které přineslo bádání v přírodních vědách, určují naše myšlení, světový názor a náš postoj k životu. Ačkoli byla existence éteru jednoznačně prokázána, můžeme si být jisti, že o něm nikdy neuslyšíme jako o "éteru".
Dějiny
23.01.2023
Dějiny
Každá civilizace vyrostla na nějaké nové myšlence, to umožnilo jejím členům lépe propracovat své vlastnosti. Daná společnost šla d předu, získala výhodu oproti jiným společnostem. Poté, co je využito většiny potenciálu ke změně, růstu lidí, se stává brzdou, pokud se jej drží i nadále, stává se ZLEM.
Společnost
23.01.2023
Společnost
Stát se Živým člověkem tedy konceptuálem znamená zmocnit sebe k cestě ke svobodě z pozice, sil a možností, které v dané chvíli mám na základě získaného uvědomění, že já jsem ta cesta ke svobodě. Konceptuál umí samostatně myslet, správně vyhodnocovat fakta a následně se nezávisle rozhoduje.
Společnost
23.01.2023
Společnost
Dnes již nelze pochybovat o tom, že je západní populace intenzivně nucena ke snížení spotřeby a omezení plýtvání. Jako důvod je udávaná kritická situace způsobená znečištěním a vyčerpáním přírodních zdrojů a produkce CO2, která způsobuje oteplování planety. Více viditelnou se stává i druhá cesta ...
Řeč
23.01.2023
Řeč
Rozlišujeme tři základní úrovně daného jazyka: hovorovou, odbornou a duchovní. Všech úrovní jazyků se týkají aktuální problémy, které lze nyní pozorovat. Jsou to 1. Poškození pojmů 2. Zatajování pojmů 3. Neexistence některých pojmů v běžném životě
Kňaz Ján Maliarik
Každý chvilku tahá pilku. Podle vysokých zasvěcenců R. Steinera a J. Maliarika se národy a rasy střídají ve vedení lidstva. Nyní nastává doba, kdy se přesouvá vedení od Germánů ke Slovanům.
Společnost
10.11.2022
Společnost
Globální elita skrze Západ ovládla planetu díky nejvíce propracované individualizaci, ovládání emocí a technologii řízení. Útočí na sounáležitost mezi lidem a jeho elitami v jednotlivých státech a k tomu vypracovali zkreslené pojmy jako populismus, autoritářský režim apod.
Zdraví
03.05.2022
Zdraví
Vodík jako forma terapie? Vědci fakulty tělesné kultury Olomoucké univerzity Palackého jako vůbec první na světě zjistili, že pravidelná inhalace tohoto plynu usnadňuje a urychluje zotavování lidí po onemocnění covid-19.
Védy
18.04.2022
Védy
Dnes je velikonoční pondělí a tak se zamysleme jak chápat Ježíšův výrok „Všechen soud dal Otec do rukou Syna, aby všichni ctili Syna jako ctí Otce“? Nejprve si musíme vysvětlit pojmy Otec a Syn z duchovní vědy. A ukážeme si, že rozvoj myšlení a uvědomování lidí je velmi významný.
Článků na stránku 91827