Antioxidanty molekulárního vodíku pomáhají v boji proti zánětům.

V těle máme mnoho poškozených buněk, kterých se organismus nedokáže zbavit.Antioxidanty vznikající při výrobě molekulárního vodíku jsou schopné opravit poškozené buňky, aby mohly fungovat správně.

Molekulární vodík je stále více ceněn pro své antioxidační a protizánětlivé účinky. Pozornost mu věnuje mnoho vědeckých týmů, které se specializují na výzkum oxidačního stresu nebo acidobazické rovnováhy.

OXIDAČNÍ STRES

Jedná se o původce řady zásadních zdravotních komplikací. Dochází k němu v okamžiku, kdy se v organismu hromadí nebezpečné kyslíkové a dusíkové volné radikály poškozující buňky a tkáně.

VODA OBOHACENÁ MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM PŮSOBÍ JAKO SILNÝ ANTIOXIDANT

Jak je to možné? Molekulární vodík alkalizuje překyselené tělo, dokáže proměnit volné radikály na vodu a tím je neutralizovat.

Vodíková voda eliminuje vznik zánětů, přičemž nedochází k negativnímu vlivu na účinnost imunitního systému. Pomáhá organismu vylučovat toxiny a kovy. Dosud nebyly prokázané žádné nepříznivé účinky molekulárního vodíku.

Voda obohacená molekulárním vodíkem přispívá k procesu zpomalování stárnutí. Můžete ji nejen pít, ale také využívat k mytí pleti.

  • Pomáhá při obnově a regeneraci buněk.
  • Prospívá střevům, žaludku, krevnímu oběhu a metabolismu.
  • Udržuje v rovnováze endokrinní systém.
  • Snižuje viskozitu krve a zlepšuje tak mikrocirkulaci i elasticitu cév.