Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 10-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Události
15.09.2023
Zemřela Jaroslava Grobcová
V noci z 13.9. na 14.9. v MěN v Ostravě zemřela po douhé nemoci Jaroslava Grobcová.Smuteční rozloučení (na přání Jarušky) bude v kapli v Palačově, ve ... číst celé
14.09.2023
Oslava NOVOLETIE 7532, 23.9. Javorník
Srdečně vás zveme na oslavu NOVOLETIE 7532   Kdy: v sobotu 23.9.2023 od 13:00 hodin přijet můžete v pátek a odjet v neděli   Kde: na pomezí Morav... číst celé
28.08.2023
Oslava Novoletí v Srbsku 23.9.
V Srbsku proběhne oslava Novoletí 23.9. ve městě Novi Sad. Svátek podle staroruských způsobů organizuje Srbská Občina Pravoslávnych Starovercov Ingľja... číst celé
Zobrazit všechny události
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Články
  3. Společnost
  4. 9/11 byl pojistný podvod aneb virtuální realita
09.10.2019
Společnost

9/11 byl pojistný podvod aneb virtuální realita

9/11 byl pojistný podvod aneb virtuální realita

Na fejsbúku mi přistálo video o tom, že letadla, která "narazila" do mrakodrapů Světového obchodního centra (WTC) byly hologramy, a tak jsem to s chutí shlédl a sepsal si krátkou rekapitulaci, co se vlastně stalo a také v jakéže to žijeme realitě.

Video jsem viděl na FB - zde je odkaz. Je tam krásně vidět vedle sebe promítání holografické velryby a jak letadlo "zajíždí" do mrakodrapu. Zde vložím jiné video, které se mi podařilo nalézt: 

Od 51 vteřiny vysvětluje, že letadlo je hologram - nebo spíše počítačem renderovaný obrázek. Letadlo se totiž objevuje za objektama ve videu. Na úvodní fotce vidíme, že křídlo letadla se schovává za roh mrakodrapu. Další fyzikální nesmysl je, že letadlo zajede do mrakodrapů jako nůž do másla, což je nesmysl, protože letadlo je lehké, aby mohlo lítat - z tenkých plíšků oproti železné konstrukci mrakodrapů. To je jakokdyby moucha měla prolétnout sítí proti hmyzu, když do ní narazí. Na obrázku níže je konstrukce mrakodrapu, když se stavěl. Může letadlo zničit ocelové nosníky a projet jimi? Ne, jen motor je pevný a ten, kupodivu, zcela zmizel, nenašel se ... Čili považuji to hologram, virtuální realitu.

Jak říká autor videa: "Je fascinující, že jsem na to 12 let koukal v médiích a žral to..." Sepsal jsem si proto z dostupných informací, o co šlo při 9/11: 

9/11 byl pojistný podvod. Majitel mrakodrapů nedostal povolení k demolici od města New York, protože domy byly plné azbestu. Tak se to pronajalo Silvrštajnově stavební firmě, která podepsala nájem na 99 let a speciální pojistné smlouvy. Následně nafingovali hologramem teroristické útoky a do baráků dali něco výbušnin, aby to jakože bouchlo při "nárazu letadel". A taky na jiná místa kvůli zmatení. Samotná demolice proběhla podle stavebních plánů daných při výstavbě - výbuchem malé atomové nálože, která pod domem vypaří hmotu a vytvoří prostor, kam ruiny zajedou, přičemž cca půl domu se promění na prach a jen vrch zůstane celý. Tato varianta mi příjde z dostupných informací nejpravděpodobnější. Následně si Silvrštajn namastil kapsu na pojistném plnění (soudil se, že šlo o dvě pojistné událost - 2x plnění) a taky na výstavbě nového centra. Minulému majiteli vytrhl trn z paty.

Zároveň uskutečnili politické cíle - rozpoutání "Války proti terorismu" a "omezení svobod lidí" (Patriot act a kamery všude) nejen v USA. K tomu využili energii této události. Zároveň se napakovali různí insajdři na burzovních spekulacích s akciemi např. leteckých společností. Zároveň byli obětování lidé zahynuvší v ruinách, kromě varovaných občanů Izraele a některých dalších - např. samotný Silvrštajn, který měl pravidelně každé ráno snídani na místě, tak "musel jinam". Stejně tak starosta Džulijani měl řídit práce z WTC 7, kde bylo krizové centrum a pobíhal všude jinde. WTC 7 shodili, aniž by tam šaškovali s nárazem letadla, tam zase byly různé účetní doklady, např o obří kauze Enron apod. Dokonce Pád WTC 7 nahlásila BBC asi o půl hodiny dřív než proběhla demolice:

 

Když zjistili, že "spadlý" mrakodrap WTC7 stojí za reportérkou, tak ji odstřihli. Stejně tak náraz "letadla" do Pentagonu - den předtím ohlásil Kolin Póvl obrovské účetní nesrovnalosti. A bum, druhý den teroristi zničili právě účetní oddělení Pentagonu. No nejsou šikovní ti kluci ušatí?

Ales klár?

Proč tady znovu vytahuji tyto "fousaté" události? Mají nám co říct o realitě v jaké žijeme. Říkám tomu mediální Matrix. Lidé vnímají informace z obrazovek TV či internetu - je jim představován obrázek o světě. A lidé jsou naučení: škola lidi naprogramuje na jednu zásadní věc - důvěra v autoritu bez přemýšlení. Dítě se má naučit jak odpovídat - nazpaměť. Není důležité jaká je pravda, jak o tom přemýšlet vlastní hlavou, ale "co říct", abych dostal jedničku. Zároveň se dítě učí předávat zodpovědnost za svůj život autoritám. Pak vyleze ven a jde k doktoru a udělá co mu doktor řekne, stejně tak v kostele, co pán farář řekne, pak jeho oblíbený politický guru ... A média - vždyť to říkali v televizi.

Jestliže většina lidstva spolkla tuto mediální blamáž o WTC a fousatých teroristech v turbanech, nemůžeme se divit, že loutkovodiči pokračují ve svém díle. Máme tady čerstvě kauzu Novičok (now we choke = teď dusíme), kdy zcela bez důkazů, jen s mediálními výkřiky a pro kamery nahranou scénkou ve skafandrech, obvinili Rusko z otrávení Skripalových s cílem vyhodit ruské diplomaty a postavit podřízené země do řady. Vzepřel se Zeman a je ostrakizován, jenže on má vyšší krytí, tak si z toho moc nedělá... Skripalovi se zázrakem uzdravili z bojové látky (=nesmysl, ale těch je v té britské verzi plno). Ale že by lidé prozřeli, že to odporuje skutečnosti? ... Pěkně to popsal Jaroslav Bašta zde: "Tak mě napadlo, že celý případ s Novičokem je test. Dokonce několikanásobný. Jeho prvá část se týkala míry poslušnosti a loajality politiků a novinářů v jednotlivých členských zemích NATO a Evropské unie. Ta druhá míry ztráty logického uvažování a důvěry v tvrzení oficiální propagandy. V České republice test dopadl jako vždy. Většina politiků prokázala vysokou míru servility a ideologické zabedněnosti, většina občanů zdravou míru skepse a pobavení. Nezbývá než položit tu základní otázku: Proč byl test s Novičokem spuštěn? Napadá mě jen jedna znepokojivá odpověď –zjišťoval míru ochoty angažovat se v ozbrojeném konfliktu s Ruskou federací."

Aktualizace: Expert se vyjádřil k Novičoku: https://www.novinky.cz/domaci/473216-odmorovani-novicoku-bylo-jen-divadlo-rika-chemicky-expert.html 

Moje otázka zní, jak pomoci lidem, kteří jsou zhypnotizovaní, berou ten virtuální Matrix za skutečný a nejsou schopni/ochotni sami si rozhodnout, co lépe odpovídá např. fyzikálním zákonům?

Můj drobný příspěvek je tento článek. Stejně není nad osobní zkušenost, kdy člověk narazí na skutečnou skutečnost ... a třeba si rozbije hubu ... a začne přemýšlet vlastní hlavou.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli