Setkání se spisovatelkou sci-fi série Mutangely

BRNO - Ruská spisovatelka dětské literatury Aja En, autorka populární sci-fi série ,,Mutangely'' a dalších knih přijede do Brna na besedu s přiznivci. 


Zájemce zve na setkání a debatu nejen o její literární sci-fi sérii Mutangely v sobotu 20. října 2018 ve Škole ruského jazyka a kultury při Ruském kulturně osvětovém spolku na Moravě v Brně. Uskuteční se tam v sobotu 20. října ve 12 hodin v Křenové ul. 67. 
Aja En (vlastním jménem Aja Borisovna Krestěvová) - fyzik, spisovatelka literatury pro děti, scénáristka a redaktorka dětských časopisů je nositelka cen za literaturu a vítězka literárních soutěží. Jde o autorku desítek knih a přispívatelku do dětských časopisů v Rusku i v zahraničí. 
Pobyt Eji En v Brně bude součástí literární soutěže ,,Kniguru'' v České republice. Je to tvůrčí literární soutěž pro žáky a studenty ve věku od 10 do 21 let žijící v ČR, kteří se učí rusky. Zapojit se mohou i jejich rodiče a pedagogové. Aja En  je jedním z členů poroty této soutěže a setkání s ní bude přínosné pro účastníky soutěže. Přítomen bude též generální ředitel projektu Kniguru Georgi Urušadze. Bližší informace o soutěži  jsou na webových stránkách: www.rkosm.cz  
Účastníci setkání se sposovatelkou Ajou En se mohou hlásit na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.