Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

77 tipů pro zdravá střeva

Skladem (5 ks)
Kód: 6124
369 Kč –24 % 277 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Ulrich Strunz
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
77 tipů pro zdravá střeva
Novinka
369 Kč –24 %

Léčba střevních onemocnění a jejich prevence

Zdravá střeva jsou předpokladem zdravého těla. Chronická onemocnění, jako jsou cukrovka, únava, kožní problémy nebo autoimunitní choroby, lze vyléčit. Ale pouze pokud střeva naleznou svoji přirozenou rovnováhu. S tím vám pomůže Dr. med. Ulrich Strunz. Ten v této knize vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak střevní problémy vznikají a jak jim můžete předcházet a léčit je.

Dr. med. Ulrich Strunz vysvětluje:

  • že střeva jsou kromě stresu a nedostatku pohybu ovlivněna zejména naší stravou,
  • které nemoci vznikají na základě střevních problémů,
  • a jak je léčit – zdravou stravou, cvičením a relaxací.

 V knize naleznete také spoustu praktických rad a velké množství dotazníků, které vám pomohou posoudit zdraví vašich střev!

77 konkrétních, vysoce aktuálních tipů pro zdravá střeva – a s nimi související zdravý a dlouhý život.

Zdraví začíná ve střevech

Střevní potíže jsou velmi rozšířeným problémem, přesto jsou ale často přehlíženy a nedochází k jejich identifikaci. To může mít velmi vážné následky ve formě rozvoje řady chronických onemocnění jako je Alzheimerova choroba, cukrovka, deprese či onemocnění kloubů a pokožky. Příčina těchto nemocí totiž často leží právě ve střevech. Zdraví střev pritom ovlivňuje řada faktorů, jako je stres, nedostatek pohybu a špatná strava.

Dr. med. Ulrich Strunz vás zasvětí do problémů způsobujících střevní problémy a poradí vám, jak jim předcházet a léčit je. To vše na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Není tajemstvím, že hlavní roli bude hrát cílená relaxace, dostatek spánku, pravidelný pohyb a zdravá strava. 

Nechte se namotivovat díky jednoznačným faktům, praktickým radám a zajímavým dotazníkům.

Prolistujte si knihou online zde.

Autor

  • Dr. med. Ulrich Strunz se narodil v roce 1943, má ženu a dvě děti. Je to internista a odborník na molekulární medicínu a gastroenterologii. Vyvinul úspěšný program Forever Young pro fyzické a duševní zdraví a výkonnost. Díky konceptu medicíny štěstí vyvinul účinné strategie proti nejčastějším civilizačním chorobám. Byl jedním z nejlepších světových triatlonistů ve své věkové skupině. Rok co rok inspiruje desítky tisíc lidí na přednáškách a seminářích i v četných televizních vystoupeních a vede je tak k novému, zdravému a střídmému životu.
Jazyk: čeština
Autor: Ulrich Strunz
ISBN: 978-80-7670-149-6
Originální název: 77 Tipps für einen gesunden Darm
Počet stran: 224
Formát: 135 x 206 mm
Vazba: Měkká vazba

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: