Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Byliny v prevenci a léčbě 4. Problémy s pletí

Skladem (3 ks)
Kód: 4022
398 Kč –19 % 322 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Maria Treben
Vydavatel: Fontána
Byliny v prevenci a léčbě 4. Problémy s pletí
398 Kč –19 %

„V době, kdy se většina lidí daleko vzdálila od přirozeného způsobu života a v důsledku špatného životního směřování je postihují závažné nemoci, bychom se měli vrátit k léčivým bylinám, které nám Bůh ve své dobrotě poskytuje už odnepaměti.“

— Maria Treben

Zdraví s Marií Treben

Maria Treben (1907–1991) je dnes celosvětově uznávána jako průkopnice bylinářství. Kniha Zdraví z boží lékárny, klasika bylinářských příruček, poprvé vyšla v roce 1980 v nakladatelství Ennsthaler Verlag, byla přeložena do 27 jazyků a prodalo se jí 9 milionů výtisků. V minulém století byla mimořádně oblíbená. Mnozí ji uctívali jako světici. Tato žena se celý život zabývala léčivými bylinami a své zkušenosti chtěla zprostředkovat co nejvíce lidem. Od roku 1980 popularita Marie Treben a jejích děl nikdy neklesla. Díky vzrůstajícímu zájmu o alternativní medicínu jsou její knihy i dnes stále aktuální.

Z obsahu:

• kožní potíže a jejich léčba pomocí léčivých bylin

• důležité informace o léčivých rostlinách

• seznam nejdůležitějších léčivých bylin Marie Treben

• obecné tipy k prevenci nemocí

 

Kůže je vzhledem k ploše, kterou zaujímá, náš největší orgán. Má mimořádný význam pro naše zdraví. Bylinářka Maria Treben v tomto svazku popisuje, jak můžeme pečovat o zdraví kůže a jak lze účinně řešit kožní potíže pomocí léčivých bylin. Vnitřní a vnější bylinná léčba pomocí vlaštovičníku, kopřivy, měsíčku, heřmánku, abychom zmínili alespoň některé z léčivých rostlin, v těchto situacích účinně pomáhají. Množství děkovných dopisů je důkazem toho, jak účinně doporučované léčebné postupy pomocí bylin pomáhají.

„Musím přiznat, že na tuto nadanou bylinářku pohlížím s velkou úctou.“

— Dr. Wolf-Dieter Storl

Podtitul: Problémy s pletí
Autor: Maria Treben
Vydání: první, srpen 2023
Vazba: brožovaná, 222 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Překlad: Jana Bílková
ISBN: 978-80-7651-151-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: