Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

CD audiokniha Divočina v zahradě

Skladem (2 ks)
Kód: 3170
398 Kč –24 % 299 Kč
Kategorie: Audioknihy, mluvené slovo
Autor: Dave Goulson
CD audiokniha Divočina v zahradě
398 Kč –24 %

podtitul: Inspirace pro přírodní zahradničení

Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka.

Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka. Zaníceně vysvětluje, jak jsou naše životy a osud celého lidstva neoddělitelně propojené se životy škvorů, včel, zlatooček a pestřenek, nedoceňovaných hrdinů přírodního světa. Zásadní knkiha pro každého, kdo má zahradu a není mu lhostejná naše planeta.

„Vynikající průvodce ekologickým zahradničením.” - Guardian

Autor:

  • Dave Goulson vystudoval biologii na Oxfordské univerzitě a v současnosti působí jako profesor biologických věd na univerzitě v Sussexu. Posledních dvanáct let strávil studiem čmeláků a publikoval více než 250 vědeckých článků o jejich biologii. V roce 2006 založil organizaci na ochranu čmeláků Bumblebee Conservation Trust. Je autorem bestselleru Sunday Times s názvem A Sting in the Tale, jenž se v roce 2013 dostal do užšího výběru na Cenu Samuela Johnsona, a dále knih A Buzz in the Meadow a Bee Quest. Jeho knihy jsou poučné, zároveň čtivě a vtipně napsané, autor vypráví s nesmírným zaujetím a svůj výklad prokládá poznatky z vlastního života.
Jazyk: čeština
Autor: Dave Goulson
Interpret: Miroslav Táborský
Překladatel: Lenka Adamcová
Originální název: The Garden Jungle
Audiokniha:  
EAN CD: 8594201410086
Délka: 11 hodin 23 minut
Formát audioknihy: MP3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: