Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Co nás má naučit koronavirus

Skladem (4 ks)
Kód: 2986
368 Kč –35 % 237 Kč
Kategorie: Politika
Autor: CLEMENS G. ARVAY
Vydavatel: Fontána
Co nás má naučit koronavirus
Akce
368 Kč –35 %

Podtitul: Proč dochází k pandemiím a jak nás může zachránit ekologická medicína a posilování přirozené imunity

Nemocná planeta = nemocný člověk Korona není výjimečná situace, jak se nám snaží namluvit politici a média. Pandemii udělaly z covidu-19 teprve negativní vlivy životního prostředí – a může se kdykoli opakovat, dokonce v ještě vyhrocenější formě. Zničené ekosystémy vyvolávají pandemie pravidelně. Kdo si myslí, že nás dlouhodobě zachrání odstupy, roušky a narychlo vyvinutá vakcína, ten nepochopil vážnost situace. Koronavirus je pouze symptom. Je to symbol znečištěného životního prostředí, které stále více ohrožuje naše zdraví.

Na podkladu nejnovějších studií Clemens Arvay poprvé ukazuje, jak spolu souvisí zdravotní krize a ničení životního prostředí. Dokazuje, že jak politika, tak média reagují na krizi příliš jednostranně a způsobují tak fatální škody. Autor požaduje převrat v oblasti ekomedicíny a ukazuje nám, co může jeden každý z nás udělat, aby zůstal zdravý. Pokud opravdu chceme, abychom se my i svět uzdravili, musíme ze situace vyvodit úplně jiné závěry.

Nepotřebujeme média, která svým jednostranným zpravodajstvím vyvolávají v lidech nejistotu a udržují nás v modu paniky, který našemu zdraví rozhodně neprospívá. A nepotřebujeme ani genovou vakcínu, při jejímž vývoji a schvalování byly porušeny vědecké normy a která proto ohrožuje lidské životy. Potřebujeme korona-krizi důkladně zpracovat a potřebujeme ekologickou medicínu, která naše zdraví uvádí do souvislosti s vlivy životního prostředí a díky které si své zdraví můžeme udržet natrvalo. K oběma důležitým aspektům se Clemens Arvay vyjadřuje v této velmi pečlivě rešeršované knize.

  • Autor: CLEMENS G. ARVAY
  • Překlad: Irena Nosková
  • ISBN: 978-80-7651-054-8
  • Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: