Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Domácí konopné recepty

Skladem (3 ks)
Kód: 3313
438 Kč –18 % 356 Kč
Kategorie: Zdraví
Autor: Sandra Hinchliffe
Vydavatel: Fontána
Domácí konopné recepty
438 Kč –18 %

První kniha, ve které se naučíte vyrábět si domácí konopné masti, konopnou kosmetiku, čisticí prostředky, koupelové soli, esenciální vody, konopné nápoje a řadu dalších léčivých a zkrášlujících přípravků z konopí. V této knize najdete více než 75 receptů na konopné přípravky určené k péči o tělo, které neobsahují žádné konzervační látky ani nejčastější alergeny a které si můžete snadno vyrobit sami doma z přírodních surovin. Používání konopí v péči o tělo není ničím novým, neboť konopí se zevně využívá již celá tisíciletí v tradičních léčebných postupech východních kultur. V oblastech, ve kterých je povoleno užívání konopí k léčebným účelům, lidé znovu objevují konopné masti, kosmetiku, obklady a koupele jako zdravou a účinnou alternativu zvládání bolesti, zklidňování podrážděné pokožky a prohloubení léčebných koupelí.

V této knize se také dozvíte, které recepty působí zevně a které mohou ve vyšším množství vyvolávat euforické stavy. Naučíte se vyrábět: konopné masti, krémy, balzámy a pleťové masky, konopná tělová mléka a másla, základní oleje, konopné obklady s léčivými bylinami, aromaterapeutické esenciální vody, konopné koupelové soli a koupele nohou a rukou, konopné čaje, bhangy a koktejly.

Sandra Hinchliffe je bylinářkou, která se léčí ze své autoimunitní choroby pomocí konopí. Díky svým znalostem léčivých bylin a konopí sestavila širokou škálu receptů, které slouží ke zmírňování bolestí, ke kosmetickým účelům i k prohloubení celkové duševní a tělesné pohody. Publikuje různé články o konopí a současně je také fotografkou a stylistkou. Je autorkou úspěšného blogu Hempista.com o využití konopí při léčení a v kosmetice. Žije ve Fremontu v Kalifornii v USA.

Podtitul: Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, koupelové soli, koktejly a mnoho dalších receptů.
Autor: Sandra Hinchliffe
Rok vydání: 1. vydání, 2015
Formát: pevná vazba, 140 stran
Překlad: Gabriela Králová
ISBN: 978-80-7336-807-4
Vydavatelství: Fontána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: