Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Hodiny Přítomnosti - Dřevo

Skladem (2 ks)
Kód: 1482
490 Kč

Nástěnné hodiny  Hodiny Přítomnosti - Dřevo

Zcela unikátní originální dřevěné nástěnné hodiny LUMAKO.

Kromě stálé připomínky vědomé přítomnosti, která vede k vnitřnímu klidu a pohodě, harmonizují příjemnou energií celý prostor. Naši předkové si uvědomovali, že jen přítomný okamžik je skutečný. Jen v přítomném okamžiku můžeme něco měnit. Jen v přítomném okamžiku může proběhnout výstup výše na cestě Duchovního vzestupu vědomí, jsme-li svým vědomím přítomni... To nám připomínají Hodiny Přítomnosti.

Fungují na tužkovou baterii, která není součástí dodávky.

Rozměry: průměr: 33 cm

(Pro detailnější a větší zobrazení obrázků galerie stačí na obrázek kliknout, obrázek se maximalizuje)

Je-li zboží v objednaném objemu na skladě, zasíláme jej ihned nebo max. do dvou dnů.

Symbolika, kterou jsme při výběru hodin použili je plně v harmonii s kulturou našich předků a jejich láskou k našim Bohům.

Význam symboliky Hodin Přítomnosti - Galaxie:

Květ života

Květ života

Je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na Midgard-Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Tento útvar byl nalezen v mnoha kulturách v rámci duchovních praktik, ale i v rámci umění. Např. v Osirisově chrámu v Abydosu v Egyptě nebo v Indii, také v Číně, Izraeli, Japonsku či Mexiku. Podle New Age obsahuje Květ života fundamentální sdělení o povaze prostoru a času a může poskytnout jakési osvícení pro ty, kteří hluboce studovali posvátnou geometrii.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: