Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Jak se mít dobře

Skladem (2 ks)
Kód: 3279
148 Kč –23 % 113 Kč
Kategorie: Osobní rozvoj
Autor: Abby Wynne
Vydavatel: Anag
Jak se mít dobře
148 Kč –23 %

Abby Wynne jako šamanská psychoterapeutka pomáhá lidem uvolnit opakující se stresové modely a vytvořit prostor pro relaxaci, štěstí, klid a posílení. V knize Jak se mít dobře odhaluje čtenářům své nejlepší metody, jak vzít svou pohodu a své dobré životní podmínky do vlastních rukou.

Jednoduchý návod na to, jak se mít dobře

Pomocí jednoduchého návodu a praktických cvičení uvedených v této knize zvýšíte své sebevědomí a naučíte se aktivně pracovat se svým srdcem, myslí a duší a uskutečníte tak hluboké transformační změny. Cvičení a změny navrhované v knize mohou vést ke zmírnění tělesné bolesti, procítění přítomnosti ve vlastním životě a k lepšímu vnímání míru a stability ve světě.

Mějte se jednou provždy už dobře… a napořád!

Díky této knize se naučíte, jak uzdravit své vztahy, vytvořit výraznější hranice, uvolnit stres a úzkost, dosáhnout tělesného zdraví, vytvořit zdravější životní prostředí, využít svůj potenciál naplno a vybudovat život, který budete milovat! Díky těmto léčebným metodám dosáhnete výborného zdraví a štěstí a získáte nástroje, které budete potřebovat k udržení vaší pohody po celý zbytek vašeho života.

  • Autor: Abby Wynne
  • Nakladatelství:ANAG
  • Počet stran:240
  • Vazba:brožovaná
  • ISBN:978-80-7554-196-3
  • Datum vydání:únor 2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: