Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Karel - Příběhy z trezoru

Skladem (5 ks)
Kód: 5024
346 Kč –24 % 262 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Alka Hájková
Vydavatel: Česká citadela
Karel - Příběhy z trezoru
346 Kč –24 %

Karel Gott byl neskutečně výjimečnou osobností, která zde po sobě zanechala nesmazatelnou stopu. Úcta, pokora, slušnost, znalost světových jazyků, společenského vystupování, ale i obdiv. To vše patří člověku, jehož profesní dráha byla fascinující i motivující.

Zpěvák miloval humor, lidi i svou profesi. Zamýšlel se nad smyslem života, o kterém rád diskutoval.

Kniha vypráví mnohdy vtipnou formou autentické příběhy přátel a kolegů, kteří byli zpěvákovi nablízku nejen profesně. Některé z nich dosud nikdy nebyly zveřejněny. Je doplněna nevšedními fotografiemi ze soukromých archivů.

Alka Hájková

Po studiu Obchodní akademie a konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze pracovala jako referentka v PZO MOTOKOV či recepční ve Ferrero Rochér. Po pracovním návratu ze světa a několikaletého soukromého pobytu v Německu se věnovala lektorské činnosti v oblasti společenského vystupování. Mezi její klienty patří farmaceutické společnosti Merck, Boehringer Inngelheim, Nestle či Hilton. Tato témata rovněž publikovala v mainstreamových médiích a autorských knihách s předními osobnostmi. V roce 2003 založila vlastní společensko-mediální agenturu VIPosobnosti.cz. Produkovala a organizovala desítky prestižních společenských a kulturních akci, mimo jine i přenosy pro TV Prima. Na své profesní cestě poznala zajímavé osobnosti, které ji oslovily především pro svůj přesah. Je autorkou několika knih např. (Tanec mezi mistry - Česká citadela 2020). 

ISBN: 978-80-909062-0-4

Formát: 140 x 205 mm

Počet stran: 200 stran

Vazba: pevná, s přebalem

Datum vydání: 2. 11. 202

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: