Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Karma lásky

Skladem (>5 ks)
Kód: 6014
386 Kč –16 % 324 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.626 kg
Autor: Michael Roach
Vydavatel: Mozaika
Karma lásky
Novinka
386 Kč –16 %

Dokonalého partnera nehledejte, zasejte jej.

A pokud partnera už máte, zdokonalte jej za pomoci karmy.

Tak taková kniha o partnerských vztazích tu ještě nebyla.

Její autor, americký mnich, který strávil 25 let v tibetských klášterech, Vám odhalí prastará tajemství, jak si najít toho pravého partnera, udržet si jej a dosáhnout trvalého společného štěstí. Kniha představuje odpovědi na 100 otázek, které mu v průběhu desetiletí jeho přednášek o karmě lásky pokládali posluchači z celého světa.

Jakou karmu musím mít, aby mě můj manžel objal? A s jakou ve své ženě zase probudím zájem o sex? Může moje karma posílit věrnost mé přítelkyně? Může fyzická intimita být i duchovní? Jak může náš vztah pomoci celému světu?

Odpovědi na 100 otázek čerpají z učení Brusiče diamantů, pravděpodobně nejstarší tištěné knihy na světě. Michael Roach, první Američan, který získal prestižní tibetský titul geše neboli mistra buddhismu, aplikuje převratné myšlenky ze svého mezinárodního bestselleru o osobním úspěchu, známého jako Brusič Diamantů, na všechny aspekty našich vztahů: důvěru, komunikaci, závislosti, zábavu, příbuzné, sex, mír, sebeúctu a řadu dalších.

Geshe Michael Roach

Karma lásky

ISBN 978-80-906948-1-1

EAN 9788090694811

Překlad: Kateřina Čížková

Vydala: Mozaika H&S s.r.o., 2023

Měkká vazba, 512 str.

Komentáře čtenářů:

Kniha, která odpovídá na všechny otázky. Otevírá nekonečné možnosti, jak si vytvořit život podle svých představ. Za neúspěchy v osobním životě jsme zodpovědní jen my sami. A kniha vám ukáže, jak vše napravit. Z celého srdce vám doporučuji, abyste si tuto knihu přečetli a rady geshe Michaela Roache uvedli do praxe.

Skvělá kniha! Zažijete úžasné uvědomění, které obratí vaše myšlenky o 180°. Teorii semínek popsanou v této knize jsem vyzkoušel sám na sobě a mohu říci, že to funguje!

Kniha hluboce odhaluje význam karmy v lidském životě, zejména v oblasti vztahů a lásky. Kniha odpovídá na 100 běžných otázek týkajících se vztahů (nejen vztahů) z nečekané strány.

Úchvatná a velmi hluboká kniha. Donutí vás přemýšlet o mnoha věcech a analyzovat své činy v minulosti. Dává nevšední řešení problémů a také naději, že díky semínkům můžeme vyřešit jakýkoliv problém a dosáhnout všeho, co chceme. Velmi moudrá a laskavá kniha.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: