Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Kurovskij V. Jarga – Duchovní praxe Slovanů

Skladem (2 ks)
Kód: 2240
358 Kč –18 % 292 Kč
Kategorie: Védy, duchovní, filosofie
Hmotnost: 0.253 kg
Autor: Vladimír Kurovskij
Vydavatel: Eugenika
Kurovskij V. Jarga – Duchovní praxe Slovanů
358 Kč –18 %

k dispozici je i slovenský překlad: https://slovanskakultura.cz/esopa/knihy/kurovskij-v-jarga-duchovn%C3%A1-prax-slovanov-detail 

Tato kniha vám odhalí tajemství duchovního i fyzického rozvoje našich Předků pomocí pradávného árijského - a v současnosti slovanského - systému sebezdokonalování Živa-Jarga. Jak je známo, v době stěhování národů přinesly Árijci (Protoslovania) své védické poznatky a praktiky sebezdokonalování do Himalájí. Díky svému širokému rozšíření na území Indie se Živa-Jarga stala všeobecně známou jako jóga.
Současně se zachovala i v slovanských zemích - na území Ruska (Ukrajiny). Díky mudrcům a čarodějům - ochráncům slovanské védické tradice, se v současnosti Živa-Jarga aktivně rozvíjí a nadále přináší zdraví, krásu, štěstí a sílu všem, kteří otevírají svá srdce védické moudrosti Předků. Jelikož systém Živa-Jarga využívá sílu vesmíru - univerzální životní energii živi, přináší zkrátka zázračné výsledky!
Tuto knihu věnuji všem pozitivním lidem, kteří mají dostatek trpělivosti a síly nazývat mě svým učitelem (mudrcem). A také všem duchovním hledačům Pravdy, kteří nacházejí v sobě odvahu a nadšení podívat se do svého nitra hlouběji než všichni ostatní.

ISBN: 978-80-8100-475-9
EAN: 9788081004759
Formát: Brožovaná, str., 130x200
Rok vydání: 2019
Jazyk: český

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: