Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Lahůdky v krmítku

Skladem (2 ks)
Kód: 3763
249 Kč –24 % 188 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Frank Hecker, Katrin Hecker
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Lahůdky v krmítku
249 Kč –24 %

podtitul: Recepty a inspirace jak na ptačí krmení

„Experimentovali jsme a zkoumali a nakonec jsme pochopili, že ptáci velmi dobře vědí, co skutečně potřebují.“ - Katrin a Frank Heckerovi

I ptáci jsou vybíraví. V této příručce uvádíme návody, jak připravit lahůdky, kterými ptáky potěšíte po celý rok. Dále popisujeme, jak vyrobit nápaditá krmítka.

Díky této knize pro vás bude krmení ptáků ještě hezčí zážitek než dosud. Nabízí spoustu kreativních nápadů na krmivo vhodné pro jednotlivé druhy, kutilové zde najdou tipy na krmítka, zásobníky a závěsné systémy. Využít lze vykrajovátka na cukroví, kokosové ořechy a staré květináče v mnoha krásných variantách i vánoční stromeček – vše vyzkoušeno v terénu a schváleno ptáky. Inspirace pro milovníky přírody a pro ty, kdo rádi zkoušejí dělat věci sami.

Prolistovat knihou můžete zde: https://issuu.com/knihykazda/docs/k219_lahudky_ukazka?fr=sNmMxMDM1MjI5MTA 

Autoři

  • Biologové Katrin a Frank Heckerovi milují přírodu, o které také úspěšně a s velkým nasazením už dvacet let píší. Žijí v severním Německu, obklopeni hlubokými lesy a loukami, svými dětmi a četným domácím zvířectvem. Svoje bohaté zkušenosti ze života v přírodě manželé rádi předávají svým čtenářům – společně napsali už přes padesát knih určených dospělým i dětem. Všechny nápady, jak a čím krmit volně žijící ptáky, uvedené v této knize sami vyzkoušeli a ověřili v praxi. Frank Hecker navíc vše zachytil fotoaparátem – jeho fotky se pravidelně objevují v renomovaných časopisech a odborných publikacích.
Hmotnost: 0.3 kg
Jazyk: čeština
Autor: Frank Hecker, Katrin Hecker
Překladatel: Tereza Filinová
ISBN: 978-80-7670-093-2
Originální název: Meine Vogel–Snackbar: Vogelfutter selber machen
Vazba: Měkká vazba s klopami
Formát: 134 x 193 mm
Počet stran: 72
Obrázky, fotografie: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: