Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Léčivé, magické a ochranné symboly dávnych Slovanů

Skladem (3 ks)
Kód: 2307
268 Kč –18 % 219 Kč
Kategorie: Magie
Vydavatel: Eugenika
Léčivé, magické a ochranné symboly dávnych Slovanů
268 Kč –18 %

Originální omalovánka. Najdete zde symboly z hlaholice, slovanského runového písma i takzvané runeskripty; dále pak tradiční staroslovanské amulety. 

Každý obrázek – ornament je opatřen komentářem. Při vybarvování se můžete ponořit do meditace vycházející z významu daného symbolu, čímž dosáhnete duševní rovnováhy, zlepšíte si zdravotní stav, ochráníte se před nepřízní osudu anebo si přivoláte to, co chcete. 

Runy naši dávní předkové používali jako nástroj věštění, ale i pro ochranu před nebezpečím a nepřízní nebes. Nosili je také jako talismany, které jim měly pomoci k dosažení vytouženého cíle: 

Runeskripty jsou složené ze starých slovanských run a představují nejmocnější magický nástroj, který má schopnost umocňovat kladnou energii. Naši dávní předkové krášlili pomocí runeskriptů amulety, talismany, nosili je na krku, vyšívali na oděv, zobrazovali je ve svých příbytcích. Vojáci zdobili zvláště vybranými symboly koňské postroje, štíty, meče, vyřezávali magické symboly na kopí a šípy. 

Amulety jsou jedním z nejzajímavějších prvků slovanské tradice. Ve starých dobách naši předkové zdobili amulety všechny předměty, které používali: oděvy, zbraně, pracovní nástroje, nábytek, nádobí, prostě všechno, co se dalo zdobit. Toto umění se stalo důležitým prvkem slovanské tradiční kultury. Lidový ornament, to je amulet sám. 

Všechny zde uvedené symboly jsou klíčem k božské síle: každý ze symbolů v sobě nese sílu určitého božstva.

ISBN: 978-80-8100-606-7
EAN: 9788081006067
Formát: Brož., 160 strán, 210 x 210
Rok vydání: 2019
Jazyk: český
Vydavatel: EUGENIKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: