Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Margot Ruis: Bytosti přírody

Skladem (4 ks)
Kód: 2448
369 Kč –24 % 277 Kč
Kategorie: Příroda
Autor: Margot Ruis
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Margot Ruis: Bytosti přírody
369 Kč –24 %

Nejen u nás velmi oblíbená rakouská autorka Margot Ruis čtenářům přibližuje a otevírá svět většině lidí neviditelných Bytostí přírody. V knize se objevují elfové, skřítci, víly nebo žínky, kteří pečují o přírodu a Zemi. V několika kapitolách se dozvídáme o vzniku a charakteristice těchto bytostí, ale především o osobní zkušenosti autorky a jejím vědomém kontaktu s nimi.

Přírodní bytosti hrají podle autorky důležitou roli v našem životním prostoru. Lidem pomáhají vnímat energii stromů, dosáhnout vyššího stavu vědomí, očistit lidskou auru, uvědomit si některé malichernosti, které řešíme v každodenním životě, vnímat intenzivněji barvy a vůně přírody a více se zajímat o ochranu životního prostředí.

V existenci přírodních bytostí ani nemusí čtenář uvěřit, i přes to kniha učí vnímat, co nás obklopuje, pozorovat přírodu a pečovat o ni s větší úctou. Po přečtení mnozí dospějí k vědomějšímu a pečlivějšímu zacházení se vším, co žije a roste a návštěva lesů, vodopádu či vodních toků už nikdy nebude jako dříve.

Kategorie: Knihy
Autor: Margot Ruis
Jazyk: čeština
Počet stran: 176
Překladatel: Zdeněk Křivka
Vazba: Vázaná
Formát: 140 x 205 mm
ISBN: 978-80-907420-7-9
Vydalo: Nakladatelství KAZDA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: