Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Miska Tarch

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 3825
750 Kč
Kategorie: Dřevěné zdobené předměty
Položka byla vyprodána…

Miska Olinka je ručně vyrobena z trnkového dřeva, ošetřena je olejem, originální kus. Ozdobena je gravírovanými symboly.

Rozměry: průměr: 10 cm, výška 4,7 cm

Význam symboliky:

????????? - Valkirija

Valkirija

Starodávný Obereg ochraňující Moudrost, Spravedlnost, Ušlechtilost a Čest. Je to znak obzvlášť uznávaný vojáky bránícími Rodnou Zem, svůj Starobylý Rod a Víru. Jako ochranný symbol jej používali Žreci pro zachování Véd. Slovo Val-k-Irij-a můžeme vysvětlit takto: Val - vyvýšenina, k - k, Irij - slovanský nebeský sad (ráj). Tedy dohromady Směřování k nebeskému ráji, proto byl ceněný vojáky, kteří do Irije jdou, pokud padnou v boji při obraně Rodné země.

?????? ???????? ?????? – Letní symbol Dažboha

Letní symbol Dažboha

Patří k starobylým védickým slovanským smybolům Dažboha. Ochraňuje všechny bílé lidi nezáleží na pohlaví, věku, místě narození i života. Zosobňuje sluneční světlo a plodnost, které dávají lidem sílu Slunce, štěstí a léto.
Nejčastěji se zobrazuje na chrámech, svetilištích, ozdobách, oberezích, oděvech. Letní symbol Dažboha pomáhá splnit přání, zosobňuje pravidla tvoření světa, přispívá k zachování zdraví, daruje další výhody. Každý člověk od Dažboha něco žádá, protože on je „Bůh, který dává vše.“
Člověka nesoucího tento symbol lehce v davu poznáte: jde z něj Sluneční světlo, on svítí zevnitř. Potkajíce takového člověka, ucítíte najednou duševní úlevu, uklidní se vám dýchání i srdce. Ucítíte, jak se od něj line čisté sluneční teplo.

Bodlák štěstí

Bodlák štěstí

Slovanský symbol zcelující (přitahující) štěstí, úspěch a blahobyt v každé životní situaci.

Jarilo Slunce

Jarilo Slunce

Symbol bohatství, plodnosti, dobrých životních podmínek, sexuální pomoci. Obereg pro úspěch a štěstí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: