Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Nejčastější otázky o houbách

Skladem (3 ks)
Kód: 4054
298 Kč –25 % 222 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Björn Wergen, Katrin Gilbertová
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Nejčastější otázky o houbách
298 Kč –25 %

Máte otázky na které neznáte odpovědi?

Kniha "Nejčastější otázky o houbách" od Björna Wergena a Katrin Gilbertové je tím pravým řešením. S těmito zkušenými mykology získáte více než 100 fundovaných odpovědí na záludné otázky o jedlých i jedovatých houbách. S bohatými detailními fotografiemi, které vám pomohou poznat ty nejdůležitější informace, vám kniha nabídne přesně to, co potřebujete. Přestaňte se trápit a přidejte se k ostatním spokojeným houbařům, kteří již objevili tajemství hub.

Co v atlasech hub nenajdete

Každého houbaře někdy v terénu zaskočí otázky, na které v běžném atlase hub nelze najít odpověď. Pomoc nabízí tato kniha. Björn Wergen a Katrin Gilbertová – zkušení certifikovaní mykologové – z dlouholeté praxe přesně vědí, co se v lese nejčastěji honí hlavou milovníkům hub. V příručce najdete více než 100 fundovaných odpovědí na záludné otázky o nejdůležitějších jedlých i jedovatých houbách. Kniha otázek a odpovědí je plná detailních fotografií, které ilustrují užitečné informace, které méně zkušenému houbaři mohou třeba i zachránit život.

Prolistujte si knihou online zde.

Autoři

  • Björn Wergen (1985) působí od roku 2001 jako mykolog v Německé mykologické společnosti a od roku 2015 vede výstavu hub ve Schwarzwaldu v Hornbergu v Bádensku-Württembersku. Houby jsou jeho koníčkem už od dětství. Je moderátorem různých internetových fór a skupin na Facebooku, kde odpovídá na dotazy houbařů a zájemců o rady.
  • Katrin Gilbertová (1987) působí od roku 2014 v Německé mykologické společnosti. Během vysokoškolského studia biologie se zaměřila na houby. Na podzim každoročně pořádá houbařské exkurze.
Jazyk: čeština
Autor: Björn Wergen, Katrin Gilbertová
ISBN: 978-80-7670-123-6
Počet stran: 128
Originální název: Pilze FAQ: Über 100 Fragen & Antworten von den Pilzprofis
Vazba: Měkká vazba
Formát: 130 x 190 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: