Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Peter Wohlleben: CD audiokniha Slyšíš, jak mluví stromy?

Skladem (2 ks)
Kód: 2450
349 Kč –24 % 262 Kč
Kategorie: Audioknihy, mluvené slovo
Autor: Peter Wohlleben
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Peter Wohlleben: CD audiokniha Slyšíš, jak mluví stromy?
349 Kč –24 %

Spí stromy v noci? Mluví spolu taky? Kam chodí divoká prasata na záchod? A jak funguje lesní internet?

Chceš-li se dozvědět o stromech a dalších obyvatelích lesa věci, které se zdají skoro neuvěřitelné či přímo nemožné, přidej se k nám! Společně se vydáme na napínavou expedici do lesa. Hajný Peter Wohlleben ti při tom bude vyprávět o tajemstvích obyvatelů lesa a vlastních fascinujících pozorováních. Více než 20 let doprovází rodiny a školní třídy na toulkách lesem a od dětí při tom vyslechl spoustu neobyčejných otázek. Odpovědi na nejzajímavější z nich najdeš v této audioknize.

PRO MALÉ PŘÍRODOVĚDCE A POZOROVATELE ZVĚŘE I VŠECHNY TY, CO SE JIMI CHTĚJÍ STÁT.

Ukázku si můžete poslechnout

Slyšíš, jak mluví stromy? Co všechno můžeš objevit v lese: audiokniha autora oblíbené knihy Tajný život stromů, Petera Wohllebena, provádí životem lesa tentokrát děti a odpovídá i na ty nejzvídavější dětské otázky o tom, co se v lese děje. S dětmi čte Martin Preiss.

„Les něčím mnohem zajímavějším než jen hromadou stromů. Objevují to děti v mé lesní akademii a v této audioknize to ukážu i tobě.“  - Peter Wohlleben

Mají stromy svůj vlastní jazyk? Musí děti stromů chodit do školy? Proč se lesní zvířata bojí lidí? Peter Wohlleben odpovídá na otázky, které jsou neobvyklé, originální a často velmi zábavné. Jeho snadno pochopitelné a téměř vždy překvapivé odpovědi umožňují dětem vidět život v lese zcela odlišnými očima. Talentovaný vypravěč čerpá z mnoha desetiletí vlastních zkušeností lesníka a ochranáře přírody a zároveň se opírá o nejnovější vědecké poznatky. Peter Wohlleben, autor bestsellerů, přeložených do mnoha jazyků, se zasazuje o uchování našich původních lesů a žádá více pozornosti, respektu i ochrany pro ně i přírodu vůbec.

Interpret

  • Martin Preiss - Pochází z herecké rodiny a již během studia na pražském DAMU hrál v činohře Národního divadla. Představil se ve hrách Radúz a Mahulena, Antonius a Kleopatra, Hamlet, Cyrano z Bergeracu nebo Večer tříkrálový. Objevil se také na televizní obrazovce hlavně díky moderování pořadu Chcete být milionářem, kde převzal moderátorské žezlo po Vladimíru Čechovi. Aktivně se také věnuje dabingu filmů, seriálů a audioknih.
Vydalo: Nakladatelství KAZDA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: