Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Petr Hampl: Cesta z nevolnictví (Jak získat další generaci pro obranu evropské civilizace)

Skladem (>5 ks)
Kód: 3730
228 Kč –14 % 194 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Petr Hampl
Vydavatel: Naštvané matky z. s.
Petr Hampl: Cesta z nevolnictví (Jak získat další generaci pro obranu evropské civilizace)
228 Kč –14 %

Nejlepší česká kniha za poslední roky (profesor Ivo Budil). Kniha, která by měla být povinnou četbou (spisovatel Benjamin Kuras). Průlomové dílo, které přináší zcela nový pohled na budoucnost (historik a diplomat Jaroslav Bašta). Kniha plná faktů vzbuzuje naději, že především u mladých čtenářů probudí touhu vzít si svůj život zpátky do vlastních rukou (spisovatelka Lenka Procházková). A stejně pozitivní vyjádření přichází od technologů, železničářů, drobných živnostníků a dalších. 

Druhý díl sociologického bestselleru Prolomení hradeb je určen, mimo jiné, rodičům, kteří se bojí o budoucnost svých dětí a zároveň se smutkem zjišťují, že slova jako „vlast“, „národ“ nebo „svoboda“ pro ně mnoho neznamenají. Případně lidem, kteří tuto problematiku neprožívají ve své rodině, ale přemýšlí o tom, proč je další generace tak naivně otevřena globalistickým ideologiím.

Zároveň je kniha určena mladým lidem, kteří si uvědomují, že svět, v němž dominují mamutí korporace a mezinárodní byrokratické aparáty, jim nemůže nabídnout dobré životní šance.

Petr Hampl v knize postupuje svou obvyklou metodou. Výsledky hlubší sociologické analýzy předkládá čtivým novinářským jazykem. Vysvětluje, jak současná situace vznikla, jaké jsou její příčiny, jaký další vývoj lze očekávat, jak jej mohou lidé ovlivnit a jak si může jednotlivec v tom všem uhájit svůj životní prostor.

Předmluvu opět napsal profesor Jan Keller.

  • Nakladatel: Naštvané matky z. s.
  • ISBN: 978-80-906573-8-0
  • Rok vydání: 2020
  • Jazyk: Čeština
  • Vazba: brožovaná bez přebalu
  • Počet stran: 309

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: