Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Psychologie sebeobrany

Skladem (4 ks)
Kód: 2802
299 Kč –24 % 225 Kč
Kategorie: Samozásobitelství, prepperství
Autor: Christopher Sutton
Vydavatel: Naše vojsko
Psychologie sebeobrany
299 Kč –24 %

Jak rozvíjet způsob myšlení nutný pro přežití v dnešním světě

Po přečtení téhle knihy snad pochopíte, že sami můžete značně snížit riziko násilného přepadení a že i v jeho průběhu existují způsoby, jak se ubránit.

Reálná a opravdu efektivní sebeobrana začíná v hlavě. Vám se teď dostává do ruky návod, jak si osvojit potřebný způsob myšlení. Naučte se, co to obnáší zvítězit v konfliktu a ochránit tak sebe i své blízké. V téhle knize zjistíte, jaká doopravdy reálná sebeobrana je, jak přežít v dnešním světe, proč by měl být trénink sebeobrany prioritou v životě každého člověka, jaký je rozdíl mezi sebeobranou a bojovými uměními… a to je teprve začátek.
Ať už jste matka v domácnosti, dělník, policista, ředitel nebo prodavač, vaše zdraví by mělo být to nejdůležitější. Na ničem jiném nezáleží. Ačkoliv vás žádná kniha nemůže nikdy naučit bojovat, může vám otevřít oči a donutit vás nahlédnout pod pokličku násilného jednání a způsobu uvažování útočníků a poradit, jak v případě střetu zvýšit svoje šance. To bylo záměrem autora Chrise Suttona, zkušeného instruktora sebeobrany a bojových umění.

  • Nakladatel: Naše vojsko
  • ISBN: 978-80-206-1750-7
  • Rok vydání: 2018
  • Jazyk: Čeština
  • Vazba: brožovaná/paperback
  • Počet stran: 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: