Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Půst - restart těla i mysli

Skladem (3 ks)
Kód: 4020
369 Kč –24 % 277 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Hellmut Lützner
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Půst - restart těla i mysli
369 Kč –24 %

PŮST - restart těla i mysli je průvodce, který vás naučí správně a snadno půstovat. Už více než 40 let přináší nejúspěšnější metody a plány pro postní týden. Získejte podrobné instrukce a denní plány od odlehčení až po sestavování jídelníčku. S praktickými tipy si odpočinek a relaxaci během půstu maximálně užijete. Schopnost prežít bez jídla a využívat nashromáždenou energii z potravy je nám lidem vrozená. A teď je ten správný čas vrátit se k tomuto přirozenému způsobu života a zregenerovat se kompletně - fyzicky, duševně i duchovně. Naše kniha vám ukáže cestu. Buďte silní, buďte zdraví, buďte šťastní.

Obsahuje podrobné instrukce a denní plány pro postní týden – od odlehčeného dne přes samotné dny půstu až po sestavování jídelníčku. S praktickými tipy pro odpočinek a relaxaci během půstu.

Schopnost přežít bez jídla a využívat nashromážděnou energii z potravy je nám lidem vrozená. Jinak bychom už dávno vymřeli, protože v historii se vždy objevovala období, kdy pro všechny nebyl dostatek potravy. Nemusíme tedy hladovět, pokud po určitou dobu nejíme pevnou stravu.

Vědomý půst se vyvinul v souvislosti s duchovními a náboženskými praktikami. Neexistuje snad žádné náboženství, které by neznalo půst. Je stejně zakotven v západních i východních kulturách.

V moderní době lékaři a vědci vyvinuli rozmanité postní metody. Dnes, v době přebytku jídla a stresového vypětí, se tedy můžeme kdykoli vrátit k půstu, abychom zase našli cestu k přirozenosti a celkově se zregenerovali – fyzicky, duševně i duchovně.

 

PŮST PROSPÍVÁ CELÉMU TĚLU, PROTOŽE...

  • ... podporuje zdravou a pružnou pokožku.
  • ... působí proti usazování bílkovin v cévách a chrání tak například před kardiovaskulárními chorobami.
  • ... uvolňuje toxiny z pojivových tkání, které tělo následně vyloučí.
  • ... pozitivně působí na tkáně a vnitřní orgány.
  • ... nechává zmizet nadbytečná kila z konzumace nevhodného jídla.
  • ... zmírňuje tlak na klouby a meziobratlové ploténky.
  • ... reguluje krevní tlak a hladinu lipidů v krvi.

Prolistujte si ukázkou.

Autor:

Hellmut Lützner (1928–2020) byl uznávaný lékař a odborník na léčebný půst, který se stal těžištěm jeho celoživotní práce. Nejprve působil na vyhlášené soukromé Buchingerově klinice, a když byla v roce 1975 v Überlingenu u Bodamského jezera založena klinika specializovaná pro onemocnění související s výživou, stal se jejím vedoucím lékařem. Kniha Půst – restart těla i mysli (Wie neugeboren durch Fasten) vznikla v roce 1976 jako doplněk k úspěšnému televiznímu pořadu a stala se naprostým bestsellerem. V roce 1984 následovala kniha receptů Richtig essen nach dem Fasten (Správné stravování po půstu). Obě knihy jsou už desítky let považovány za základní díla. Hellmut Lützner založil Německou akademii půstu, jejímž cílem je školit lektory půstu a také obecně dávat podněty, jak žít jednoduše a zdravě.

Bibliografické údaje

Kategorie: ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ STYL
Jazyk: čeština
Autor: Hellmut Lützner
Překladatel: Martin Richter
ISBN: 978-80-7670-129-8
Originální název: Wie neugeboren durch Fasten
Počet stran: 128
Vazba: Měkká s klopami
Formát: 170 x 199 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: