Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Rozvíjejte svůj mozek – Jak věda napomáhá změnit vaše myšlení

Skladem (3 ks)
Kód: 2930
465 Kč –23 % 356 Kč
Kategorie: Věda
Autor: Joe Dispenza
Vydavatel: Anag
Rozvíjejte svůj mozek – Jak věda napomáhá změnit vaše myšlení
465 Kč –23 %

Udělejte svůj první krok směrem ke skutečné evoluci. Divíte se někdy, proč vám hlavou běhají stejné negativní myšlenky? Jaktože se stále vracíte k ubližující rodině, přátelům nebo dalším lidem? Kvůli čemu se stále chováte podle stejných škodlivých návyků nebo omezujících postojů – i když víte, že se budete cítit špatně?

Jak funguje lidská mysl?

Doktor Joe Dispenza strávil desetiletí studováním lidské mysli – jak funguje, jak uchovává informace a proč stále používá stejné vzorce chování. V oceněném filmu CoMyJenVíme!? (What the Bleep Do We Know!?) vysvětloval, jak se mozek vyvíjí – tím, že se učí nové dovednosti, rozvíjí schopnost soustředit se uprostřed chaosu a dokonce i léčit tělo a psychiku.

Převezměte kontrolu nad svou myslí

Kniha tyto informace rozebírá do hloubky, pomáhá vám převzít kontrolu nad vaší myslí a vysvětluje, jak mohou myšlenky vytvářet chemické reakce, které vás udržují závislé na zvycích a pocitech – včetně těch, díky nimž jste nešťastní. A když víte, jak jsou tyto zlozvyky vytvořeny, je možné nejen rozbít jejich vzorce, ale také přeprogramovat a rozvíjet svůj mozek, aby si osvojil nové, pozitivní a prospěšné návyky.

Vyviňte svůj mozek pro lepší život

To je něco, s čím můžete začít hned teď. Vy, jen VY, máte sílu změnit názor a rozvinout mozek pro lepší život – pro dobro.

  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 480
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7554-295-3
  • Datum vydání: prosinec 2020

Prohlédněte i v pdf obsah a ukázku.

Komentář Slovanské kultury: pokud si člověk odmyslí ty evoluční bajky oficiální materialistické vědy, jsou v knize velmi užitečné a praktické věci jak "to" funguje a jak se sebou pracovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: