Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

RUSKÁ KULTURA versus ANGLOSASKÁ AGRESE. Mnichovská zrada 1938

Skladem (>5 ks)
Kód: 3162
679 Kč
Kategorie: Politika
Autor: Arsen MARTIROSJAN
Vydavatel: Torden

***První vydání v češtině***

Říci pravdu v čase všeobecné povrchnosti a lží se považuje extremismus. Přesto Arsen Martirosjan přináší nový pohled na události z roku 1937 a meziválečnou politickou situaci v Evropě.

Tato kniha vyvrací všechny pokusy několika západních států vnutit nám jejich model interpretace historie. Nabízí unikátní odpovědi na klíčové otázky předválečného období, kdo a jak ve skutečnosti podporoval Lenina, kdo stál v pozadí vzestupu Adolfa Hitlera a kam až sahají nitky „táhnoucí” maršála Tuchačevského. Kniha také popisuje roli britské koruny v tomto období, geopolitické manévry, zákulisní intriky i skutečný příběh Mnichovské zrady v r. 1938.

A. B. Martirosjan odhaluje podstatu skutečně zlověstného plánu zničení SSSR, který byl maskován pod názvem. “Ruská poušť”.

Dočtete se o velmocenských globálních mechanismech, s jejichž pomocí byl svět vtažen do válečné tragédie a s ní spojené tragédie milionů lidských životů.

AUTOR Arsen MARTIROSJAN
VÄZBA tvrdá
JAZYK český
ROK VYDANIA 2021
VYDAVATEĽSTVO TORDEN
POČET STRÁN 552
ISBN 978-80-8223-069-0

O autorovi
Arsen MARTIROSJAN pracovník KGB ZSSR, spisovateľRusko
 
Arsen Benikovič Martirosjan vyštudoval medzinárodné právo, pôsobil ako spolupracovník zahraničnej rozviedky KGB ZSSR - dlhoročný operatívny dôstojník, absolvoval viaceré zahraničné služobné misie. Po ukončení aktívnej služby skúmal rozsiahly archívny materiál z domácich i zahraničných zdrojov. Je autorom 26 kníh o predvojnovej a vojnovej histórii, boli vydané v celkovom náklade 400 tisíc výtlačkov. Prednášal na univerzitách v Tule, Volgograde, Moskve, Sankt Peterburgu, Jekaterinburgu aďalších mestách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: