Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Sedm tantrických klíčů k dosažení extáze

Skladem (3 ks)
Kód: 6015
488 Kč –18 % 399 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Margot Anand
Vydavatel: Fontána
Sedm tantrických klíčů k dosažení extáze
Novinka
488 Kč –18 %

Extáze je o probuzení a uvědomění si, že milujete život.

Většina lidí si extázi spojuje se sexuální extází, o které píše tantrická učitelka Margo Anand ve své knize Umění sexuální extáze. V této knize však rozšiřuje definici extáze a ukazuje nám, jak můžeme využívat její energii a jak nám může pomáhat žít, pracovat a milovat vášnivěji, radostněji a s opravdovým duchovním záměrem.

Naše současná moderní kultura, která je posedlá prací, plná stresu a kterou Margo Anand nazývá „protiextatickým spiknutím“, otupěla našeho ducha, vychýlila nás z rovnováhy a odcizila nás od smysluplných každodenních prožitků. Margo Anand vám zde ukáže inspirující cestu k objevení léčivé podstaty extáze a seznámí vás se dvěma typy extatických zkušeností: s okamžiky vytržení označované jako extatická probuzení a s každodenní extází neboli extatickým plynutím, spojením se svou silou a vnitřní moudrostí. Současně vám vysvětlí, jak vám tyto extatické prožitky mohou pomoci překonat bolest a pochybnosti a umožní vám dosáhnout svého nejvyššího potenciálu.

Tato kniha vám prostřednictvím příběhů ze života, cvičení, meditací a rituálů ukáže, jak vnášet extatickou energii do svého těla, mysli, srdce a ducha, jak přijímat každý okamžik ve své úplnosti, reagovat na úrovni těla, cítit ze svého srdce, jasně vnímat a být plně přítomní pro druhé a pro samotný život.

Autor: Margot Anand
Podtitul: Umění každodenní extáze
Překlad: Kristýna Hájková
Rok vydání: první vydání, prosinec 2023
Vazba: vazba brožovaná, 439 stran
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 978-80-7651-174-3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: