Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Síla sebeléčení – Najděte klíč ke svým přirozeným léčivým schopnostem za 21 dní

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 2788
98 Kč
Kategorie: Zdraví
Autor: Fabrizio Mancini
Vydavatel: Anag
Položka byla vyprodána…

Většině z nás nejsou cizí zdravotní problémy, nemoci nebo bolesti, ale co když existuje řešení, jak obnovit naše zdraví bez léků, operací nebo jiných léčebných procedur? Ano, takový způsob existuje a najdete jej uvnitř svého těla.

Vaše tělo má schopnost léčit se samo – jen mu to dovolit

Lidské tělo má přirozenou schopnost léčit se samo – pozoruhodný systém vlastní opravy – a pracuje ve dne v noci bez naší vědomé kontroly. Bohužel však většina lidí není sto pochopit neuvěřitelnou sílu sebeléčení těla, a to především proto, že tradiční medicína nás vede k přesvědčení, že zdraví přichází z venku a ne zevnitř.

Uzdravte své tělo s pomocí jeho vlastní síly

Věděli jste například, že přibližně 50 % všech onemocnění se může vyléčit samo? V této průkopnické knize Dr. Fabrizio Mancini, expert na sebeléčení, ukazuje, jak proniknout do vlastních léčivých sil svého těla. Rozhodnete-li se starat o své tělo každý den, tisíckrát se vám odmění, zlepší se vaše šance proti různým onemocněním – od srdečních onemocnění, rakoviny, diabetu až po artritidu, alergie, nachlazení, sezónní chřipku a další. Pamatujte si, že máte schopnost být a zůstat zdravý, protože léčení skutečně pochází zevnitř.

  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 256
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7263-900-7
  • Datum vydání: září 2014

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: