Při objednávce nad 1000 Kč dárek.

Apokalypsa – odhalení – již začala

Naše stránky se dosud nevěnovali aktuální politice. Žijeme však v časech, kdy se tvoří významné změny v globálním měřítku. Apokalypsa již začala. Apokalypsa z řečtiny znamená odhalení. Především odhalení způsobu, jakým je tato planeta ovládána, řízena skupinou nadnárodních loupežníků. Ve Spojených státech nevyhrál volby kandidát USA elity a tak neváhají rozpoutat to samé co na Majdaně v Ukrajině. Pokud dosud nevěříte, že se USA na Ukrajině angažovali shlédněte 10 minut videa od 25. do 35. minuty, kde o tom mluví John Perkins, který se uplácení v různých zemích sám účastnil:

Aneb Jak elity platili revoluce a rozvraceli státy v deseti minutách:
Irán 1953, Guatemala 1954, Ekvádor 1981, Panama 1981, Venezuela 2002. K tomu můžeme připojit Arabské jaro a Ukrajinu 2014, Sýrii.
Kdo by ještě pochyboval, že Apokalypsa nenastává, nechť shlédne francouzský snímek, který před pár dny, k mému překvapení, běžel na ČT 2. Pojednává o akcích CIA na různých místech světa, včetně programu MK ultra: http://www.ceskatelevize.cz/porady/11215929671-mestecko-otravene-cia/21638256114/

To co dříve bylo konspirací se již přesouvá do běžného informačního pole. Odhalení. CIA mučila a mučí lidi v USA, na Guantanámu, Francii i jinde. Jsem rád, že se dožívám doby, kdy se odhaluje západní parazitické smýšlení. Podívejme se na obrázek: Kdo kolonizoval africké národy?

V tabulce čteme země patřící v našich médiích k výkvětu demokracie, vzory správné společnosti... Tyto státy se dokonce sešly na Berlínské konferenci v roce 1884, aby se dohodly, jak by byznys co nejlépe šlapal. Z wikipedie čteme:  "Jejím výsledkem byla všeobecná dohoda, která se považuje za formalizaci rozdělení Afriky. Konference byla začátkem období zvýšené kolonialistické aktivity evropských zemí a zároveň koncem obvyklých forem samosprávy v Africe." Chápete? To není nějaký středověk, ale současnost. Vyspělé demokracie? ... Současný proud uprchlík je mimo jiné karmická splátka za kolonizaci těchto zemí. Slované však jiné národy nekolonizují a nekolonizovali. 

Kdo první vytvořil koncentráky v našem Evropském prostoru? V povědomí se Vám asi vynoří Hitler či gulagy... chyba lávky. Po anglických táborech smrti pro búrské obyvatelstvo v Africe (1899-1902), kde angličané utýrali nejméně 26.000 lidí, když realizovali závěry Berlínské konference, převzalo štafetový kolík Rakousko-Uhersko, které v letech 1914-1917 v Talerhofu nedaleko Vídně provozovalo koncentrační tábor smrti pro slovansky smýšlející obyvatele Haliče. Cílem bylo vykořenit slovanskost: Jsi Rus, zastřelíme tě, jsi Ukrajinec? Dokaž to: zastřel Rusa, a dali mu do ruky pistol, ať zastřelí toho ve frontě před sebou. Dle Vavrika jen v Talerhofu dle oficiálních čísel zemřelo na 3 tisíce lidí, ve skutečnosti jich ale bylo mnohem víc (Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/tabor-smrti-talerhof-aneb-utrpeni-halice-2/).

Kdo bombardoval Srbsko, pod smyšlenou záminkou (stejně jako v Iráku zbraně hromadného ničení)?


Opět Západní demokracie. Pouštěli na Srby bomby s ochuzeným uranem, útočili na civilní obyvatelstvo... shlédněte dokument ČT: Uloupené Kosovo. Bohužel souhlas s přelety stíhaček již udělili i Slovanské země. 

Rozklad parazitického světa západního myšlení a odhalování jeho prohnilosti, můžeme sledovat třeba na volbách v USA. Pěkně to shrnuje V. Jefimov: Clintonovou pdporovala všechna hlavní média, všech 6 předchozích prezidentů křičelo pro Hitlary, Clintonová měla 5X větší rozpočet na předvolební kampaň. Přesto prohrála. Ani obrovské investované zdroje nedokáží APOKALYPSU zastavit. Lidé i v USA se probouzejí. Trump představuje jinou koncepci než ta, která tu byla. Dochází ke změně logiky sociálního chování lidí, ke změně koncepce řízení. Putin, Trump i Zeman představují do určité míry tuto novou koncepci (uvidíme - až podle činů). Protesty převážně mladých zmanipulovaných lidí proti Trumpovi placené Sorosem přes neziskovky a organizované profesionálními aktivisty demokratické strany mi připomínají akce u nás. Holky napojené na ambasádu USA rozdávají červené karty na demonstraci proti Zemanovi. Umělci (od slova "umělý?) vyzývají k neklidu (chtějí v ČR taky Majdan jako na Ukrajině?), Kraus si do televize pozval havloidní živý Betlém a společně si zanadávali na demokraticky (přímou volbou!) zvoleného prezidenta.

Soudný člověk si udělá obrázek sám. Biblická koncepce řízení - Rozděl a panuj - končí. Končí způsob myšlení "rozdělovací", kdy něco jiného víra a něco jiného věda. Něco jiného rozum a něco jiného cit. Vracíme se zpět k celostnímu vnímání světa kolem nás. K harmonii Rozumu a Citu/Intuice. A právě takové je slovanské myšlení, slovanský náhled na svět. Slované nemají v povaze parazitovat, kolonizovat. Podívejme se do staroslovienštiny: Vie-Ra se skládá ze dvou run Viedať = poznání a Ra = světlo (energie). Slovo víra má tedy význam světlé poznání. Slovo Věda je "jen" poznání. Ale je to to samé. Naši předkové měli CELOSTNÍ náhled na svět. Vše je se vším propojené. Můj náhled, názor na svět je možný jedině celostně, pojetím úplně všeho a to tak, že vše se vším souvisí.

Když už jsme u řeči, jak je možné, že se povedlo naše bratry na Západě přimět k tomu, aby proti své původní přirozenosti parazitovali na jiných národech? Jednou z těch metod je změna řeči. Z původní staroslovienštiny, kterou mluvili všichni bílí obyvatelé Země se za pomoci zavedení úřední řeči - latiny povedlo změnit řeč. Například v Německu po pokřesťanštění ze strany Franků bylo původní slovanské obyvatelstvo převedeno někde mezi 5. a 12. stoletím na Němčinu. První souvislý text v Němčině je z devátého století! Poslední zbytky odporu byly zlikvidovány v roce 1168 dobytím poslední slovanské svatyně široko daleko na Rujáně dánským králem Waldemarem. Do té doby se na německém území ještě slavilo slovansky, zatímco u nás jsme již byli pokřesťanštěni. Jak tedy obyvatelům dnešního Německa mohli pomoci ke změně myšlení? Dali jim kouzelné slovo vir. To slovo používali vždy, když měli přemýšlet o sobě: Wir sind - my jsme. Jsme vir. Po mnoha staletích a generacích mantrování se toto jemnohmotné působení přeci jen projeví. Výsledky jsou uvedeny nejen na začátku článku, ale můžeme je nalézt v rozpoutání první i druhé světové války, či současné práci na zničení Evropy v provedení paní Merkelové. Angličané na tom nejsou o moc lépe, protože vyslovují ví ár, nebo rychleji vi´r, což je obdobné. Samozřejmě nemusíme vliv tohoto mantrování (používání zvuku vir a současně promýšlení obrazu MY (něm.) nebo MY JSME (ang.)) přeceňovat, protože jsou i jiné vlivy. Přesto myslím, že vliv toho, jak mluvíme je důležitý. Změnou řeči se dá změnit smýšlení, změnit formát vědomí, změnit souvstažnost věcí, podle toho co jejich názvy znamenají.

Posledních pár století nás naučili vidět věci odděleně, ale to je lobotomie... Takto svět nefunguje, odděleně nahlížená se i nesmyslná = náhodná Darwinova evoluce může jevit možnou. Při celostním pohledu na svět vidíte, že vesmír je inteligentní a náhodné procesy neexistují (natož tak důležité, aby stvořili člověka). Procesy v mikrosvětě jsou ty samé procesy jako ve společnosti a jako v makro světě (celé galaxie). Proto naši předkové říkávali "jak dole, tak nahoře, jak uvnitř, tak navenek." Víra v dnešním chápání, je jakési dogma, kterému je nutno "věřit". Naši předkové věděli, že Viera je poznání. Poznání se postupně navršuje. Každý z nás má svou míru poznání. Celý vesmír je teprve celá míra poznání = věs mir = celá míra = celý svět.

Je potřebné přestat rozdělovat a začít spolupracovat. K tomu nás vyzývá také L. V. Štúr ve své knize Slované a svět budoucnosti: "Prázdná je každá marnomyslnost nacionální, která v sobě nemá žádný hlubší základ. O lidstvo jde, konec-konců, kterého jsme členy spolu se všemi ostatními národy.“ Spolupráci je nezbytné postavit na pravdě, která ovšem pro mnohé může být nepříjemná. Ale Apokalypsa - odhalení pravdy - a příchod poznání - Viery je již zde.