Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Stromy - Rozpoznejte snadno 100 druhů stromů

Skladem (2 ks)
Kód: 3908
349 Kč –24 % 262 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Holger Haag
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Stromy - Rozpoznejte snadno 100 druhů stromů
349 Kč –24 %

Na procházce zahlédnete uprostřed louky mohutný strom se vznešenou korunou nebo vás zaujme nevšední kmen v lese či parku – jaký druh to jen může být? S tímto bohatě ilustrovaným průvodcem ho dokážete snadno určit: nejprve se zorientujete podle tvaru a okrajů listů a zúžíte si tak další výběr. Díky věrným a detailním ilustracím postupně odhalíte všechny důležité znaky a rychle rozpoznáte, který druh stromu upoutal vaši pozornost.

V tomto atlase se můžete seznámit se stovkou stromů, které rostou v lesích, parcích a zahradách střední Evropy. Portréty jednotlivých druhů doplňují překvapivá fakta a zajímavosti. Zkuste nahlédnout do pozoruhodného světa stromů – čím více se o nich dozvíte, tím více vás budou fascinovat. Poznávání stromů bude také bavit zvídavé děti.

PRO VŠECHNY MILOVNÍKY PŘÍRODY

Knihou si můžete prolistovat zde: https://issuu.com/knihykazda/docs/k230_ukazka_stromy?fr=sNWNjMzU0NjI0ODI 

Autor

Holger Haag vystudoval biologii na univerzitě v německém Göttingenu, kde se také začal více zajímat o rostliny. Už dvacet let žije v Bádensku-Württembersku – tato spolková země na jihozápadě Německa patří k nejzalesněnějším a díky poloze a vyšší nadmořské výšce nízkých horských pásem je zdejší flóra mimořádně rozmanitá. Je autorem řady knih pro děti i dospělé.

Jazyk: čeština
Autor: Holger Haag
Překladatel: Tereza Šafrantová
ISBN: 978-80-7670-103-8
Originální název: Einfach Baüme
Počet stran: 128
Vazba: Měkká vazba s klopami
Ilustrace: Paschalis Dougalis
Formát: 132 x 193 mm
Obrázky, fotografie: ano

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: