Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

SUPERKRIZE: BEHAVIORÁLNÍ GENOCIDA VLASTNÍHO DRUHU

Skladem (>5 ks)
Kód: 3097
381 Kč
Kategorie: Politika
Autor: VK
Vydavatel: Nakladatelství ABB

Nová publikace pana VK, šéfredaktora Aeronetu, pojednává o architektuře globalizace a vyšších procesech řízení. Přináší další informace o Syndikátu, americké vládě, projektu Majestic 12, Reinhardu Heydrichovi, okultismu mezi elitami atd. Jsou v ní popsány procesy Nového světového řádu, které jsou přichystány.

Tato kniha není určena pro širokou veřejnost. Její obsah předpokládá znalosti a rozšířené vědomí, posunutý horizont vnímání informací a elementární povědomí o historických událostech a souvislostech. Nepřebírám zodpovědnost za jakékoliv škody, které mohou vzniknout čtením nebo šířením této knihy.

Tato kniha je z určité části záznamem vysílání a líčením projekcí z technologického zařízení, jehož popis bude předmětem spekulací a dohadů ještě po nějakou dobu, protože vše je předmětem časové fronty. Zařízení Projektoru bude v budoucnosti odhaleno řídícími elitami.

Děkuji všem, kteří si najdou čas nad touto knihou přemýšlet, protože účelem této knihy není čtení, ale nastartování přemýšlení a vyhodnocování uvedených informací v hlavách našich potomků.

autor: VK, šéfredaktor AE News
počet stran: 192
brožovaná vazba, formát A5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: