Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Světlo přichází z Bali

Skladem (>5 ks)
Kód: 2114
297 Kč
Kategorie: Magie
Autor: Barbara Sikora, Zbyšek Sikora

Barbara a Zbyšek Sikora Světlo přichází z Bali

Pomoc pro nás Slovany přichází z nečekaných míst. Duchovní bytosti vědí, jak nám mají pomoci a pomáhají Moravě z celého světa. Vědí, že tady to má začít. Změna začne tady u nás v Československu. Beskydy jsou duchovně brány jako malý Tibet. "Kterak dva moravští geomanti přivedli a propojili velmi silné toky energií z Bali na Moravu. A co vše s duchovním světem/bytostmi zažili při svém cestování." Jsme na transformaci Země sami, nebo nám pomáhá duchovní svět dávných civilizací. Naše kultura a kultury které tu byly před námi jsou stále propojené.
Fascinující zážitky a poznání z cest jsou v této knize jako na dlani.

Zveme Vás ke čtení pohádky o tom, jak inspirativní kosmické energie plynoucí z centra naší Galaxie na naši modrou planetu nás lidstvo obohacují a transformují.

K prvnímu setkání dochází na ostrově Bali, odkud spěchá upravená a zjemněná energie dál do země zvané Bohemie.

Ponořte se do ostrovů země zvané Indonésie, do země tak jiné, kde je vše odlišné od střední Evropy. Ochutnejte tu vůni, energii a podnebí plné chutného ovoce a zeleniny, kouře hřebíčkových cigaret, žvýkání betelu. Vše je tu jiné, tak jiné, jak jen může být. Odlišné, ale přesto srdci tak blízké.

Naše zážitky a zkoušky během cestování nás jen obrušovaly jako krásné drahokamy, abychom postoupili na své cestě vývojem o kousíček dál. Dobrodružství, které nás potkalo, stálo za to, i když jsme museli zaplatiti za každou prožitou chvíli velkou dávkou nadhledu a odvahy.

Museli jsme dojít až na kraj světa, abychom pochopili.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: