Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Tajné experimenty cestování časem

Skladem (2 ks)
Kód: 3933
438 Kč –18 % 355 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Preston Nichols, Peter Moon
Vydavatel: Fontána
Tajné experimenty cestování časem
438 Kč –18 %

PROJEKT MONTAUK: EXPERIMENTY V ČASE
Kniha Tajné experimenty cestování časem původně vyšla v roce 1992. Vyvolala značný rozruch a šokovala vědeckou, akademickou a novinářskou obec, která jen velmi pomalu začínala chápat tajný svět, jenž se skrývá za povrchní slupkou americké civilizace.

Projekt Montauk byl hovorový název pro tajné experimenty, které se uskutečnily v táboře Camp Hero na Montauk Pointu. Představoval vrchol rozsáhlého výzkumu prováděného po druhé světové válce, a to zejména v důsledku jevů, s nimiž se vědci setkali během Filadelfského experimentu v roce 1943, kdy se námořnictvo Spojených států pokoušelo dosáhnout radarové neviditelnosti.

Kniha Tajné experimenty cestování časem se snažila vypátrat, proč a jak lidé při vystavení elektromagnetickým vlnám o vysokém výkonu trpěli duševní dezorientací, fyzickým rozpadem či dokonce smrtí. Dalším důsledkem tohoto jevu je, že takové elektromagnetické vlny jsou schopny překódovat složky samotného hmotného vesmíru. Podle zpráv zahrnoval tento výzkum nejen úspěšné pokusy o manipulaci s hmotou a energií, ale také se samotným časem.

Uběhlo více než dvacet pět let od doby, kdy Tajné experimenty cestování časem původně vyšly v tisku. V tomto vydání ke stříbrnému výročí si přečtete nejen původní text doplněný komentářem, který obsahuje podrobnosti, jež v době původního vydání nemohly být zveřejněny, ale také rozsáhlé shrnutí pětadvacetiletého vyšetřování projektu Montauk, které vyvrcholilo vědeckým důkazem schopnosti cestovat v čase. Otočte stránku a objevte nejúžasnější schopnosti člověka.

Podtitul: Projekt Montauk, Filadelfský experiment
Autor: Preston Nichols, Peter Moon
Vydání: první, květen 2023
Vazba: brožovaná, 307
Formát: 14,5 x 20,5 cm
Překlad: Jan Kozák
ISBN: 978-80-7651-163-7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: