Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Učení duší

Už třetí volné pokračování díla M. Newtona, které vzniklo na základě dlouholetého výzkumu výpovědí lidí v hluboké regresní hypnóze. Dozvíte se tu, jak je organizován duchovní svět, jak je to se smrtí a zármutkem i útěchou s ní spojenými, jak je to s pozemskými duchy, démony, dévy, opuštěnými dušemi a dušemi v ústraní a jak probíhá duchovní obnova energie.

Skladem (>5 ks)
Kód: 6190
418 Kč –18 % 339 Kč
Kategorie: Ezoterika
Autor: Newton Michael
Vydavatel: Eugenika
uceni dusi regenerace a studia
Novinka
418 Kč –18 %

Dílo amerického psychologa a hypnoterapeutem přináší neuvěřitelně podrobné, systematicky utříděné informace o duchovním světě, o zákonitostech, které řídí a formují naše životy, o tom, co se děje po smrti a před narozením. M. Newtonovi se během dlouholeté praxe podařilo metodou regresní hypnóza dostat své klienty do stavů bezprostředně po smrti, do dlouhých, naším časem neměřitelných období mimo života v těle, i do minulých životů. Pozoruhodné bylo, že zážitky různých lidí se v mnohém shodovaly. Na základě studia tisíců případů tak vznikolzrejme dost objektivní popis duchovní reality, života a smrti, bytí lidské duše a vůbec všeho.

Z knihy Učení duší se dozvíte, jak se duchové spojují s živými, jak probíhá emocionální zotavení duší a pozůstalých, i jak se opět setkáme s našimi milovanými po smrti, jak probíhá duchovní obnova energie a nové zrození duší. Dále, jak je to s pozemskými duchy, démony, devět, opuštěnými dušemi a dušemi v ústraní. Jaký je systém duševních skupin a jak vypadá Rada Starších. Zjistíte také, jakou roli mají duchovní jména.

Autor: Newton Michael, Ph.D.
Překlad: Aleš Drobek
Jazyk: český
Vydavatel: Eugenika
Kategorie: O duších, duchové

ISBN: 80-89115-00-4
EAN: 9788089115006
Formát: Brožovaná, 320 str., 130x200
Rok vydání: 2003, 2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: