Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Utajená historie starověkého Egypta 1

Skladem (3 ks)
Kód: 3934
398 Kč –19 % 322 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: J. S. Gordon
Vydavatel: Fontána
Utajená historie starověkého Egypta 1
398 Kč –19 %

Odborník na starověkou historii J. S. Gordon radikálně přehodnocuje časovou linii prehistorie a ukazuje, že egyptská civilizace je nejméně o 50 000 let starší, než uznává současná egyptologie.

Zkoumá astrofyzikální, kosmologické, geofyzikální, lingvistické a antropologické důkazy, aby odhalil zapomenuté civilizace skryté pod Středozemním mořem a na pobřeží severozápadní Afriky. Vysvětluje, že „spontánní“ plnohodnotný výskyt egyptské a sumerské civilizace před 5000 lety nepředstavuje zrod civilizace, nýbrž pozůstatky nesmírně staré a vyspělé celosvětové kultury sahající od Tibetu a Číny až po Atlantidu a mnohem větší kontinent, jehož byla kdysi součástí.

Gordon zkoumá mystické tradice a iniciační rituály starých Egypťanů a ukazuje, že se nejednalo o kulturu posedlou smrtí a hrobkami, ale o kulturu strukturovanou kolem kosmického poznání, s astronomickou kompetencí, které moderní věda ještě nedosáhla. Odhaluje sofistikované chápání precese rovnodennosti a její neoddělitelnou souvislost s lidskou evolucí a božským záměrem – chápání, které mohlo vzniknout pouze na základě mnoha tisíciletí pozorování na vysoké úrovni. Současně ukazuje, že egyptská mysterijní škola a její vědecké poznatky a univerzální duchovní filozofie jsou dědictvím, které starověkým Egypťanům zanechali „padlí bohové z hvězd“, božské nebeské bytosti, které přišly na Zemi před dávnými časy a založily původní, dnes již zapomenutou kulturu.

Autor: J.S. Gordon
Podtitul: Země padlých bohů a hvězd
Rok vydání: první vydání, duben 2023
Vazba: brožovaná, 303 stran,
Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Překlad: Jan Kozák
ISBN: 978-80-7651-156-9

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: