Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Valerij Sinelnikov - Tajemná síla slova

Skladem (2 ks)
Kód: 1420
170 Kč –18 % 139 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.157 kg
Autor: Valerij Sinelnikov
Vydavatel: Zvonící cedry
Valerij Sinelnikov - Tajemná síla slova
170 Kč –18 %

Jazyk: Česky

Stran: 136

Vydáno: 2008

"Někdy může jen jediné slovo rozvrátit rodinu, vzít životu veškerý smysl, zničit poslední naději na uzdravení. Jindy může slovo dělat zázraky. Může vyléčit beznadějně nemocného člověka, dát životu nový smysl," říká psychoterapeut Valerij Sinelnikov.

Slova, která běžně používáme, programují náš život. Pokud jsou "správná", pozitivně ovlivní naše zdraví, úspěch a osud celkově.

Tato kniha je o tom, jak efektivně používat náš dar řeči. Autor vysvětluje, co dodává slovům sílu a jak si prostřednictvím slov vytváříme nemoci a problémy. Zároveň se čtenář dozví zajímavá fakta o původním jazyku Slovanů.

Máte možnost držet v rukou pátou knihu od známého praktického psychoterapeuta, homeopata, které jsou jedinečné svou jednoduchostí a účinností.  

Již za studia na lékařské fakultě snil Valerij o tom, že jednou bude neobyčejným lékařem. Proto ihned po ukončení Krymské univerzity odjel do ruského města Vladimir, kde zahájil soukromou lékařskou praxi. Tam se věnuje homeopatii, zkoumá hypnózu, ponořuje se do tajemství svého podvědomí a do podvědomí svých pacientů. Objevy a pochopení přicházejí rychle za sebou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: