Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Velký reset: Joe Biden a vzestup fašismu jednadvacátého století

Skladem (4 ks)
Kód: 3930
445 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Glenn Beck, Justin Haskins
Vydavatel: Bodyart Press

V knize Velký reset: Glenn Beck, autor bestsellerů New York Times a celostátní rozhlasový moderátor, tvrdí, že americký způsob života nepřežije Velký reset, a varuje nás, abychom ho zastavili, než bude pozdě na změnu kurzu.

Mezinárodní spiknutí mocných bankéřů, podnikatelů a vládních úředníků, jednání za zavřenými dveřmi ve švýcarských Alpách a výzvy k radikální proměně každé společnosti na světě - Velký reset zní, jako by byl jeden stoupenec s páskou přes oko dějištěm dalšího filmu o Jamesi Bondovi.

Ale Velký reset není fikce. Jedná se o velmi vlivné hnutí světové elity, jehož cílem je "resetovat" globální ekonomiku pomocí bank, vládních programů a environmentálních, sociálních a správních měřítek. Pokud budou úspěšní a Velký reset bude dokončen, dostane se do rukou velkých korporací, mezinárodních institucí, bank a vládních úředníků, včetně Joea Bidena, OSN a mnoha členů Světového ekonomického fóra, podstatně více ekonomické a sociální moci.

V knize Velký reset: V knize Joe Biden a vzestup fašismu jednadvacátého století Glenn Beck používá svou typickou směs humoru, vyprávění a podrobné analýzy, aby poprvé odhalil neuvěřitelnou pravdu o Velkém resetu a propojil téměř dvě desetiletí průkopnického výzkumu autoritářských hnutí a jejich snah o zásadní proměnu Spojených států.

Plán, jak zastavit Velký reset, začíná úplným pochopením toho, proti čemu svobodní lidé na světě stojí, a žádný zdroj neposkytuje o tomto radikálním hnutí více informací než kniha Glenna Becka Velký reset: Joe Biden a vzestup fašismu jednadvacátého století.

300 stran, A5, měkká vazba

Isbn: 978-80-87525-98-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: