Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Vyvýšené záhony na balkoně

Skladem (2 ks)
Kód: 3863
349 Kč –24 % 262 Kč
Kategorie: Knihy
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Vyvýšené záhony na balkoně
349 Kč –24 %

Máte k dispozici jen balkon, a přesto chcete sklízet zeleninu, ovoce a bylinky? Nezoufejte! I bez zahrady si můžete vypěstovat spoustu rostlin. Balkonová blogerka Lisa-Maria Trauerová názorně předvede, jak to v praxi úspěšně funguje. Na svém městském balkoně, který neměří víc než 10 m2, pěstuje ve vyvýšených záhonech, které si sama vyrobila, víc než 50 druhů zeleniny, ovoce a bylinek.,

Vyvýšené záhony na balkoně jsou skvělé, protože i větším rostlinám, jako jsou cukety nebo rajčata, poskytují dostatek místa, půdy, vody a živin. Pokud rostliny ve vyvýšených záhonech vhodně zkombinujete, můžete prostor na balkoně optimálně využít a v létě sklízet zeleninu a ovoce. Pro ty z vás, kteří chtějí, aby to bylo snadné, jsou v knize uvedeny vzory, které se vyplatí napodobit.

  • Vyvýšený záhon – základy
    • Správné umístění a praktické modely – s návody, jak vyvýšený záhon vyrobit
  • Osázení vyvýšeného záhonu
    • Vhodná půda a ukázky vyvýšených záhonů jako inspirace
  • Péče o vyvýšený záhon
    • Jak se o rostliny optimálně starat a hnojit biohnojivy – praktické návody a tipy

Přečíst ukázku.

Autorka

  • LISA-MARIA TRAUEROVÁ je fotografka z Vídně, která miluje přírodu, je veganka a přímo uprostřed města si vytvořila zelenou džungli. Na svém balkoně o rozloze 10 m2 pěstuje více než 50 druhů zeleniny, bylinky, ovocné stromy a keře. Její vyvýšené mini záhony, květináče a závěsné truhlíky jsou plné rostlin, kterých každoročně přibývá. Vyrůstala s rukama zabořenýma do hlíny, o zahradničení se mnoho naučila od svých rodičů a prarodičů a v posledních letech k tomu přidala i spoustu vlastních zkušeností se zahradničením na balkoně.
Jazyk: čeština
Autor: Lisy-Marie Trauerová
Překladatel: Magdalena Havlová
ISBN: 978-80-7670-098-7
Počet stran: 111
Formát: 171 x 240 mm
Vazba: Měkká s klopami
Originální název: Mein Balkon-Hochbeet – Grosse Ernte auf kleinem Raum

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: