Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Zahradní projekty pro kutily

Skladem (2 ks)
Kód: 6022
398 Kč –25 % 298 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Folko Kullmann
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Zahradní projekty pro kutily
Novinka
398 Kč –25 %

Vlastnoručně vyrobené zahradní vybavení, nábytek a další prvky jsou osobitější, kreativnější a originálnější než ty kupované. Všechny projekty, které uvádíme v této knize, jsou snadné a rychlé. Zvládne je opravdu každý a nemusí být ani zručný řemeslník ani zkušený zahradník.

Tato kniha vám pomůže proměnit vaši zahradu ve funkční a příjemný prostor. Popusťte uzdu své fantazii a ponořte se do pokladnice inspirativních projektů – od menších zahradních projektů jako je třeba hmyzí hotel, až po XXL projekty na celý víkend, jako je například gril vyrobený z cihel. Kromě samotných návodů v knize naleznete také spoustu užitečných rad. Dozvíte se, kde sehnat materiál na vaše projekty nebo, jak si zařídit pořádek ve vaší kůlně s nářadím.

Všechny návody jsou detailně vysvětleny v jednotlivých, přehledných bodech a doplněny řadou fotografií zobrazující postup i výsledek pro inspiraci. Většina používaných materiálů jsou lehce sehnatelné předměty, které spousta lidí vyhodí, protože svůj původní účel již splnily. Můžete se tak setkat s výrobky z krabic od vína, palet, starých obrazových rámů, vysloužilých cihel či bedýnek od ovoce a zeleniny. O kvalitě této knihy mluví také fakt, že se jí v Německu prodalo přes 100 000 výtisků.

Co se v knize dozvíte:

  • Kde sehnat materiál, jaké vybavení je nezbytné a jak zajistit vaši bezpečnost.
  • Jak udržovat při práci pořádek – jak chytře ukládat nářadí pomocí skladovacích prostor, které si sami vyrobíte.
  • Jak pečovat o rostliny aneb kreativní způsoby pěstování rostlin, jako jsou vyvýšené záhony z europalet či bylinková věž na tyči.
  • Jak na vertikální zahradu – jak vyrobit opěrnou konstrukci pro popínavky, bylinkovou stěnu z palet, salátovou farmu v okapu a mnoho dalších.
  • Nápady na projekty po živočichy ve vaší zahradě, jako je hmyzí hotel, domeček pro ježky, pískoviště pro včelky samotářky, úkryt pro ještěrky, ptačí budka či krmítko.
  • Návody na XXL projekty, které vás zaměstnají na celý víkend. Najdete zde návody na terasovitou bylinkovou zahradu, suchou zídku, cestičky a chodníky, nášlapné kameny ve tvaru listů a další.

Prolistujte si knihou online zde.

Jazyk: čeština
Autor: Folko Kullmann
ISBN: 978-80-7670-130-4
Originální název: Gartenprojekte für Selbermacher
Vazba: Měkká vazba
Formát: 170 x 235 mm
Počet stran: 160

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: