Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Zkuste to doma sami - dárky

Skladem (5 ks)
Kód: 3669
399 Kč –25 % 299 Kč
Kategorie: Příroda, samozásobitelství
Autor: Smarticular
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Zkuste to doma sami - dárky
399 Kč –25 %

Podtitul: Více než 100 praktických nápadů na vlastnoručně vyrobené dárky

V této knize najdete inspirativní nápady, tipy a návody, jak takové výjimečné dárky na míru jednoduše vyrobit, aby udělaly opravdovou radost.
Který z nich si vyberete?

Snad každý z nás dostává rád dárky. Nejen pod vánočním stromečkem nejvíc oceníme, když se dárek trefí do našeho vkusu a našich zájmů. A pokud je ještě k tomu originální a praktický, potěší dvojnásob.

 Těmi nejnápaditějšími dárky bývají přitom ty od srdce, ty, kterým věnujeme svůj čas a třeba se je pokusíme i sami vyrobit. Ušít polštářek z oblíbeného trička, které už se nedá nosit, vyrobit balzám na popraskané rty, speciálně namíchat čajovou směs z bylinek na zahradě nebo sůl do koupele s osobitou vůní není vůbec složité, a to i když zrovna nepatříte mezi domácí kutily.

Prolistovat knihou si můžete zde.

Autor:
  • Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.
Autor: smarticular.net
Překladatel: Markéta Kliková
ISBN: 978-80-7670-088-8
Originální název: Selber machen statt kaufen – Geschenke: Über 100 Anleitungen und Ideen für selbst gemachte Geschenke von Herzen
Vazba: Brožovaná
Formát: 147 x 210 mm
Počet stran: 194

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: