Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

10x se nadechněte a bude po únavě

Skladem (3 ks)
Kód: 6043
399 Kč –25 % 299 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Egor Egorov
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
10x se nadechněte a bude po únavě
Novinka
399 Kč –25 %

DÝCHÁTE JEN VZDUCH, ANEBO TAKÉ ENERGII?

 Tato otázka není pouhým sloganem, který má posílit váš zájem o tuto knihu. Nesouvisí ani s ezoterikou či zaručenými „babskými radami“ na vychytávky proti stárnutí. Vychází z vědy a lékařských výzkumů. Stojí za ní nejméně dvě Nobelovy ceny, nespočet vědeckých studií a bohaté lékařské zkušenosti, které sahají až do starověku a objasňují, jak lze pomocí efektivního dýchání získat více životní energie a změnit svůj život k lepšímu.

 ZÍSKAT POUHÝM DÝCHÁNÍM VÍCE ENERGIE JE SNADNÉ. Zvládne to každý, kdo ví, jak na to. Tato kniha vám poskytne podrobné informace o tom, jak se s každým nádechem dostat do kondice.

 KOLIK ENERGIE V SOBĚ MÁTE? Lékařský test v knize vám během několika minut ukáže, zda je vaše tělo energií dostatečně zásobeno, nebo zda je potřebná optimalizace.

VÍCE ENERGIE MŮŽETE VDECHNOUT OKAMŽITĚ! Díky tréninkovým programům v praktické části knihy můžete prostřednictvím správných technik dýchání zvýšit svou energetickou hladinu během krátké doby.

 S KAŽDÝM NÁDECHEM ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU! Vyšší hladina energie udržuje mladost a zabraňuje nemocem. Efektivní dýchání zlepšuje pohodu, kvalitu spánku, koncentraci, kondici a sex.

Prolistujte si knihou online zde.

O AUTOROVI

  • Doktor Egor Egorov se již více než 20 let intenzivně zabývá energetickým metabolismem lidského těla. Na začátku roku 2000 opustil dobře placenou práci anesteziologa, protože si stále jasněji uvědomoval, že chronické nemoci nelze léčit pomocí prášků a injekcí. Odjel do USA, aby se dozvěděl více o vysokém samoléčebném potenciálu buněk. Po návratu si v Berlíně otevřel svou první soukromou praxi biologické celostní medicíny.
  • Doktor Egorov se již více než 10 let zabývá vlivem dýchání na energetickou bilanci těla. Je spoluautorem několika studií o hypoxii a přednáší na mezinárodních kongresech. Své znalosti a zkušenosti předává svým kolegům na seminářích a vzdělávacích akcích v Německu i v dalších zemích. Je považován za jednoho z předních odborníků na hypoxii v Evropě.
Jazyk: čeština
Autor: Egor Egorov
ISBN: 978-80-7670-142-7
Originální název: 10 Atemzüge und nie wieder müde
Formát: 135 x 210 mm
Vazba: Měkká vazba s klopami
Počet stran: 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: