Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Časopis Radix 4 MOR V RUSKU (a v celém světě)

Skladem (>5 ks)
Kód: 3790
290 Kč
Kategorie: Časopisy, Hry, kalendáře
Hmotnost: 0.564 kg

Celosvětový covidový podvod otevřel oči historicky nebývale velkému množství lidí. Ukázal jim, že skutečnou moc nemají přeplacení zahřívači vládních křesel a poslaneckých lavic, nýbrž globální mocenský kartel složený z nikým nevolených majitelů světových peněz. Ti přes své lóže, kluby, think­?tanky a politické inkubátory á la Young Global Leaders ovládají národní vlády a mezinárodní organizace jako OSN a WHO, podle jejichž pískotu pak skáče celá zeměkoule. Co je to Světové ekonomické fórum, kdo je to Klaus Schwab a kde všude mají své prsty mediálně známí dolaroví superboháči GatesSoros a spol., patří dnes k malé násobilce odpůrců rozmáhající se novodobé globální totality.

Dvě strany téže mince

Ukrajinsko­?ruská válka však zasadila sílící frontě odporu proti „novému světovému pořádku“ (NWO) nečekanou ránu. Jelikož jsou strůjci a vůdčí aktéři fake­?pandemického teroru a „Velkého resetu“ vesměs „západní“ euroatlantické provenience, přidala se velká část protirežimní opozice v únoru 2022 automaticky na stranu Ruska, které se dlouhodobě vůči „Západu“ vymezuje. Přesně podle hesla: „Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.“ Otázka zní: Je tomu tak vždy? Fakta v tomto případě hovoří jasně: V žádném případě.

Na téměř 150 stranách pečlivě ozdrojovaného materiálu dokládáme, že navzdory důmyslné inscenaci vzájemné rivality, umně sehrané pro světovou veřejnost, mají obě hemisféry – jak východní tak západní – stejné výchozí „hodnoty“, stejné finanční pozadí, stejné přátele a nepřátele, stejné cíle a společné loutkovodiče. Ba co víc, mnoho úpadkových fenoménů, které dlouhodobě ničí západní civilizaci, se zrodilo právě v Moskvě.

Rozpad Západu v komunistické režii

Věděli jste, že propagace homosexualismu, míšení ras, LGBT, zesměšňování klasických rolí muže a ženy, dehonestace modelu tradiční rodiny a hnutí jako „Black Lives Matter“ vychází ze strategického konceptu komunistické subverze Západu, kterou vyvinula sovětská KGB v 60. letech minulého století? Stejně se to má i s klimatickou agendou. Agresivní klima­?totalitarismus se sice rozmáhá zejména na Západě, avšak kořeny zeleného plevele jsou veskrze rudé. Jeho ideologové byli všichni do jednoho marxisté a komunisté. Kdo dnes ví, že teoretické základy dnešní „uhlíkové daně“ byly vyvinuty před 40 lety v Sovětském svazu?

Země zaslíbená

Ze všech států planety hraje v probíhajícím ukrajinsko­?ruském konfliktu zcela výjimečnou roli Izrael. Kdo má izraelský pas, toho se válka netýká. Jak je možné, že si tento pouštní pidistát od svého založení dělá jak s USA, tak se Sovětským svazem a současným Ruskem, co se mu zlíbí? Proč se Vladimir Putin obklopuje „armádou židovských miliardářů“? Jaký vliv na něj má mocná židovská sekta Chabad Lubavič? Věděli jste, že izraelský Mossad spolupracoval nepřetržitě jak se sovětskou KGB, tak s americkou CIA? Východ i Západ může mít nepřátele, geopolitické a imperiální zájmy, kde chce a jaké chce – zájmy Izraele a jeho lidu však zůstávají za všech okolností nedotknutelné. I tento prapodivný konsensus „celého světa“ jsme pečlivě prozkoumali.

Henry Kissinger

Klaus Schwab a Vladimir Putin měli ještě donedávna společného celoživotního blízkého přítele. Jeho jméno: Henry Kissinger. Sotva kdo propojoval komunistický a kapitalistický svět tak úzce jako právě tento syn židovských přistěhovalců, pravá ruka Rockefellerovy rodiny, šedá eminence a vysoký funkcionář americké politiky, jenž pěstoval ty nejlepší vztahy s komunistickými vůdci Brežněvem i Mao Ce­?tungem. Byl Kissinger ve skutečnosti komunistický agent?

Jedna mocenská klika

Mýtus o dvou znepřátelených blocích – komunistickém a kapitalistickém – padá nejpozději s životními příběhy amerických magnátů Armanda Hammera a Rockefellerovy dynastie. Kdo se seznámí s jejich působením v sovětském Rusku, nemůže již pochybovat o tom, že oba světy sloužily a nadále slouží jedné a téže mocenské klice. Chcete vědět, jak se jmenoval vysoce postavený komunistický aparátčík přezdívaný „sovětský Rockefeller“, který zajišťoval financování a budování sovětského průmyslu kapitálem a technologiemi z USA?

Mor a cholera

Mají­?li se národy osvobodit z globalistického otroctví, musí se nejdříve zbavit klamných iluzí. Putin není a nikdy nebyl žádný spasitel. Za jeho řízení decimuje Rusko stejný mor jako západní státy: Ve stínu srpu a kladiva jsou Rusové terorizováni a zavíráni do kriminálu za režimu nepohodlný názor, sledováni a kontrolováni nástroji Schwabovy 4. průmyslové revoluce, je jim postupně odstraňována hotovost a zaváděna digitální měna, jejich podnikání škrtí emisní a uhlíková lež a jejich těla jsou de facto povinně (!) otravována genetickým jedem covidových injekcí.

Lidé ochotní bojovat za opravdovou svobodu existovali naštěstí ve všech dobách. Pro ně nachystali nepřátelé lidstva naší epochy důmyslnou past – dualismus jimi řízeného, veskrze falešného dobra a zla. V našem případě Ruska a Západu. Cílem je, aby odpůrci Systému měli vždy na výběr – mezi morem a cholerou. Této nástraze se člověk vyhne jedině tehdy, bude­?li vybaven jasnými, podloženými a úplnými informacemi o skutečném stavu věcí. Teprve potom bude možné vykročit po zcela nové cestě, na jejímž konci bude vydřidušských okovů prostý zlatý věk.

Počet stran148

Vazba brožovaná (V2)

Rozměry 205x265

Hmotnost 570 g

Vydáno 1. 12. 2022

Jazyk česky a slovensky

Komentář Slovanské kultury: Dílo je velmi cenné zejména pro svou faktologii a pro kvalitní autorův cíl (vydřidušských okovů prostý zlatý věk). Jsou zde však sporné body:

  1. Zařazení Putina do jedné liniie s genocidními globalisty je sporné. Byl to Vladimír Putin, kdo jako první veřejně prohlásil na Davovském fóru, že plán tzv. zlaté miliardy se realizovat nepodaří. A byl to opět a opakovaně Vladimír Putin, kdo se veřejně ve svých projevech postavil proti tzv. Novému světovému řádu a jeho dehumanizační "agendě 2030". Je však možné souhlasit s autorem: "Putin není a nikdy nebyl žádný spasitel." Ano, záchrana je v rukou tonoucího. Putin realizuje národní zájmy Ruska. Pomocí pro nás bude pouze pokud: 1. zachráníme se sami = staneme se suverénním a posléze svrchovaným národem a 2. bude to v souladu s Putinovými zájmy. Není naším spasitelem. Ale jak řekl Ježíš: "poznáte je po ovoci". A ovocem vlády V.V.Putina je postupné zlepšování životní situace obyvatel Ruska a postupné nabývání suverenity Ruska.
  2. Sporný je ideologický náhled, z kterého se autor dívá. Nerozlišuje komunisty a bolševiky. Komunismus, to je na Západě vytvořená ideologie chybně postavená na materialismu-marxismu. Bolševici jsou lidé pracující na zájmy svého národa. To je potřeba rozlišit. Stalin v rámci komunistické ideologie pracoval na zájmy svého národa a převzal řízení Západem importovaného komunismu-marxismu a použil jej na rozvoj Ruska. Stejně tak Putin je z této definice bolševik, pracuje na zájmy národa. Stejně jako byl třeba Kaddáfí, kterého Západ zlikvidoval, když chtěl omezit vliv Západu na Afriku společnou, zlatem podloženou, africkou měnou.
  3. Sporné je, zda Mor v Rusku zavádí Putin nebo ruská oligarchie, která je téměř kompletně podpindosnická - zahleděná na Západ a upnuta na realizování svých egoistických potřeb....
  4. Autor nerozlišuje chybnou komunistickou ideologii - marxismus a obecně platné pospolné cíle v soužití národa. Naopak se dívá přes sklíčko ideologie "individualismu, jakožto obecně platné hodnoty". Tato ideologie má svou nezbytnou roli ve vyývoji lidstva, avšak jsou i vyšší hodnoty, které již jsou pospolné, a ke kterým opět směřujeme. Dalším sklíčkem, přes které se dívá, je "zidobolševismu" a pak, díky těmto dvěma sklíčkům, odhaluje, že "kořeny zeleného plevele jsou veskrze rudé"...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: