Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Časopis Radix 6: Klimašvindl

Skladem (>5 ks)
Kód: 6080
290 Kč
Kategorie: Časopisy, Hry, kalendáře
Hmotnost: 0.512 kg
Časopis Radix 6: Klimašvindl
Novinka

Velké pandemické hry z let 2020–2022 ukázaly duševně zdravé části populace schopné samostatně a kriticky myslet, čím vlastně mocní řídí lidstvo naší „moderní“ epochy.

Jestliže byl ale třeba covidismus mírou zásahu do nejintimnějších sfér lidského života (právo normálně dýchat) narativem zdaleka nejagresivnějším, z hlediska délky trvání měl přeci jen spíše epizodní charakter. Ovšem „globální oteplování“, či nově „změna klimatu“, je tu s námi už více než třicet let.

Dnes už můžeme konstatovat, že z repertoáru světovládných narativů je klima-katastrofismus právě oním favorizovaným mocenským podstavcem, na kterém má být podle stavebních plánů globálních gauner-elit vystavěn nový světový řád, ve kterém bude i ten nejzapadlejší kout této planety pod kontrolu jedné centrální světové vlády. Z tohoto velícího můstku pak bude diktovat všem národům, státům a kulturám, jak mají, lépe řečeno smějí, respektive jestli vůbec mohou (!) žít.

Shora diktována institucemi globálního řízení (OSN/EU), zasahuje klimatická agenda prakticky do všech životně důležitých oblastí naší existence: do mobility, do bydlení, do potravinářství a stravování, do energetiky, dokonce i do zachování sebe sama, podle hesla „vzdej se dětí, zachraň klima!“.

O každém ze jmenovaných „klimatických“ podtémat by se dala napsat samostatná kniha. My jsme se v tomto čísle zaměřili na to ze všeho nejdůležitější: ideologickou a technickou podstatu celého klima-humbuku.

S Radixem 6 dostává člověk do rukou výběr těch nejsilnějších argumentů, z nichž  každý odhaluje klimatický narativ jako další podvod století!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: