Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

David Icke: Tajný kult světové vlády

Skladem (>5 ks)
Kód: 5014
548 Kč –18 % 444 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: David ICKE
Vydavatel: Fontána
David Icke: Tajný kult světové vlády
548 Kč –18 %

David Icke píše knihy již desítky let a varuje před blížícími se událostmi. Čelil posměchu a urážkám za to, že říkal, že se plánuje konec lidské svobody, jakým způsobem a kým. 

Jeho poslední vysoce aktuální kniha „Tajný kult světové vlády“ s podtitulem „Postřehy rebela“ vychází za zcela odlišných okolností, kdy obrovské množství lidí uznává, že mu události z „covidové“ éry daly za pravdu.

Jeho více než třicetileté předpovědi se od přelomu roku 2020 ukázaly jako ohromně přesné, často až do nejmenších detailů.

Icke se rozhodl knihu napsat teprve v lednu 2021, aby rychle uvedl do obrazu co nejvíce lidí po celém světě, kteří nyní vidí, že se děje něco velmi podivného. Ptají se však: „Co přesně?“ „Co se to děje?“ Na tyto otázky Icke odpovídá se svými obvyklými do puntíku propracovanými detaily a vykládá pozadí takzvaného „globálního Kultu“, který působí napříč hranicemi, aby prosazoval dlouho plánovaný program totální kontroly lidí.

Ti, kdo si přečtou jeho část o „covidu“, budou na události let 2020 a 2021 pohlížet ve zcela novém světle, neboť předkládá důkazy o tom, že lidstvo bylo oklamáno v měřítku, které je skutečně k nevíře.

Čas Davida Icka nadešel a tato kniha je předurčena k tomu, aby se stala mezinárodním bestsellerem, který nemohl být vydán v důležitější a aktuálnější době nebo pro takové publikum, které je dnes vnímavé vůči tomu, co má David Icke na srdci.

Autor: David Icke
Podtitul: Postřehy rebela
Překlad: Jan Kozák
Vazba: božovaná, 448 stran
Vydání: první, říjen 2023
Rozměry: 22,6 x 16 cm
ISBN: 978-80-7651-181-1

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: