Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

David Icke: Děti matrixu

Podtitul: Jak interdimenzionální rasa tisíce let ovládá svět

Tato kniha je věnována:

Každému, kdo má vlastní hlavu – a těm, kteří jsou alespoň otevření tomu, aby to zkusili.

Skladem (>5 ks)
Kód: 6184
878 Kč –18 % 717 Kč
Kategorie: Ezoterika
Autor: David ICKE
Vydavatel: Fontána
Deti Matrixu
Novinka
878 Kč –18 %

Kdo jsou děti matrixu? MY VŠICHNI.

Narodili jsme se do světa ovládaného neviditelnými silami, které sužují a manipulují lidstvo už tisíce let. Ne, tohle není scénář hollywoodského filmu. Možná se rozhlížíte kolem sebe a myslíte si, že to, co vidíte, je „skutečné“. Ve skutečnosti však žijete v iluzi – iluzi, jejímž cílem je udržet vás v mentálním, emocionálním a duchovním vězení. David Icke odhaluje tyto síly a jejich metody ovládání lidí a rozkrývá fantastickou síť globální manipulace, kterou organizují síly mimo tuto fyzickou sféru. Odhaluje skryté pokrevní linie, jejichž prostřednictvím mezi námi neviditelně žijí a působí entity z jiných dimenzí, a ukazuje, že pokrevní linie dnešních královských, politických a ekonomických vládců jsou stejné jako ty, které vládly jako králové a královny v dávných dobách. Icke navazuje na své vysoce ceněné knihy A pravda vás osvobodí a Největší tajemství a ještě více zvedá závoj tajemství, který tak dlouho udržoval lidstvo ve zmanipulované nevědomosti. Pravda není jen tam venku, ale velká část z ní je právě zde.

Zbavme se strachu z toho, co si o nás myslí ostatní, a začněme žít a vyjadřovat svůj vlastní jedinečný životní styl, názor a realitu. Jestliže to uděláme, vystoupíme ze stáda, a když to udělá dost z nás, žádné stádo nebude.
Všem ostatním dopřávejme svobodu a respekt, aby mohli vyjadřovat svou jedinečnost beze strachu z posměchu a odsouzení za to, že se odlišují. Když to uděláme, přestaneme být ovčáckým psem, který drží stádo v řadě.

Nikdo se nesnažte vnucovat své přesvědčení nebo realitu někomu jinému, a proto vždy respektujte svobodu ostatních rozhodovat se jinak. To je bod rovnováhy, který brání tomu, aby se svobodná vůle jednoho člověka vnucovala druhému.
Tyto tři kroky by vyvolaly takovou proměnu, že by z tohoto vězení učinily ráj. A všechny tři, jak se nás týkají, máme moc zavést právě teď. Tato kniha možná řekla mnoho o pokrevních liniích a historii a metodách lidského otroctví. Možná že v ní byla dosti dlouze zdůrazňována genetická souvislost reptiliánů s tím vším. To je důležité, protože lidé potřebují vědět, co se na této úrovni reality děje. Ale to, o čem tato kniha skutečně byla, je
osvobození lidstva z Velké iluze.

„Výsměch je pocta, kterou průměrnost vzdává géniovi.“

Anon

„Každá pravda prochází třemi fázemi. Nejprve je zesměšňována.
Ve druhé je agresivně vyvracena. Ve třetí je přijata jako samozřejmost...“

Schopenhauer

„Člověk o pravdu občas zakopne, ale většinou se zvedne a pokračuje dál.“

Winston Churchill

„Když si lidé myslí, že znají odpovědi, je těžké je vést. Když vědí, že nevědí, dokážou si najít vlastní cestu.“

Tao Te ťing

„Život může mít mnoho podob. Podívej se, jaké formy může mít jen na této planetě. Tady v tomto křoví je hmyz, který by sis mohl snadno splést s kameny nebo s kusy kůry – dokud tě jeden z nich neštípne. Život se nemusí skládat jen z dvounožců, kteří se pohybují, dýchají a kouří doutníky jako my. Už jsem to říkal a říkám to znovu – vesmír je obrovská komnata možností, kde má všechno šanci a právo se stát, a proto nesmíme mít vybroušené teorie ohledně toho, jak by měl život vypadat. Život nás může překvapit!“

Credo Mutwa

Oficiální historik národa Zulů ve své knize Píseň o hvězdách

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: