Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Deepak Chopra Metačlověk – Osvoboďte svůj nekonečný potenciál

Skladem (3 ks)
Kód: 3438
395 Kč –25 % 296 Kč
Kategorie: Védy, duchovní, filosofie
Autor: Deepak Chopra
Vydavatel: Anag
Deepak Chopra Metačlověk – Osvoboďte svůj nekonečný potenciál
395 Kč –25 %

Je možné vydat se za hranice každodenního života a zakusit vyšší stavy vědomí? V knize Metačlověk nám autor ukazuje cestu k vyššímu vědomí, která každému z nás umožní uvědomit si svůj nekonečný potenciál.

Překročte současná omezení a vstupte do pole nekonečných možností

Deepak Chopra v této knize odhaluje tajemství toho, jak překonat současná omezení a vstoupit do pole nekonečných možností. Ptáte se jak? Tím, že se stanete metačlověkem. Metačlověk nepochází z žádného sci-fi příběhu a ani nejde o superhrdinu. Být metačlověkem znamená překročit omezení vytvářená myslí a vstoupit do nového stavu vědomí, v němž máme konkrétní a vědomý přístup k vrcholným prožitkům, jež dokážou změnit lidský život zevnitř.

Vydejte se na cestu „tady a teď“

Lidé to zvládají přirozeně – tedy do jisté míry. Po staletí se velcí umělci, vědci, spisovatelé a řada běžných lidí vydávali za hranice každodenního fyzického světa. Kdybychom však dovedli tyto ohromující prožitky vyvolávat, co by se stalo? Chopra má za to, že bychom se probudili a zažívali prudké a široké otevření těla, mysli a duše. Metačlověk vyzývá čtenáře, aby se na tuto cestu vydali tady a teď. Probuzení, jak se dozvídáme, není pouze otázka všímavosti či meditace. Probudit se – a stát se metačlověkem – znamená rozšířit své vědomí a vnést jej do všeho, co si myslíme, říkáme a děláme.

Probuzení umožňuje dát životu smysl jako nikdy dříve

Vydáme-li se za hranice, budeme se moci osvobodit od podmiňování a návyků, jež jsou základem úzkosti, napětí a žádostí ega. Díky probuzení bude život dávat smysl jako nikdy dříve. Aby byla kniha co nejpraktičtější, Chopra ji doplňuje 31denním průvodcem po cestě k metalidství. Po probuzení se život člověka změní: Projasní ho čisté vědomí jakožto pole všech možností. A tehdy se nekonečný potenciál stane osobní skutečností člověka.

Prolistujte si knihou v pdf zde.

Autor: Deepak Chopra, M.D.
Nakladatelství: ANAG
Počet stran: 360
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7554-359-2
Datum vydání: únor 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: