Děti jako krevní konzervy pro německou armádu
Německá okupační správa za druhé světové války násilím odebrala jen v Bělorusku tisíce dětí rodinám a učinila z nich „živé krevní konzervy“, kdy jim odebírali krev až do jejich smrti pro potřeby německého vojenského zdravotnictví.
| Kategorie: | Válečné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Autor: | Lukáš Lhoťan |
| Vydavatel: | Lhoťan Lukáš |
Informace obsažené v této publikaci nejsou v České republice, ale ani v Německu, moc známé. A již vůbec ne na západě Evropy nebo v USA. Německá okupační správa za druhé světové války násilím odebrala jen v Bělorusku tisíce dětí rodinám a učinila z nich „živé krevní konzervy“, kdy jim odebírali krev až do jejich smrti pro potřeby německého vojenského zdravotnictví. Tyto zločiny nepáchaly jednotky SS, ale přímo jednotky německé armády = Wehrmachtu. Po roce 1945 byl v Německu budován lživý kult o tom, že se prý Wehrmacht na zločinech ve válce nepodílel.
Protože tato skutečnost je u nás prakticky neznámá a dnes dochází nejen u nás, ale i v Německu k postupné rehabilitaci německých zločinců, kteří jsou dnes prezentováni jako bojovníci proti zlému Rusku a chudáci nespravedlivě pronásledovaní Sověty a Československem, rozhodl jsem se zveřejnit v češtině tyto základní informace o jednom z nejbrutálnějších zločinů páchaných masově Němci na dětech v Němci okupovaných oblastí Sovětského svazu.
Děti jako krevní konzervy pro německou armádu
Autor: Lukáš Lhoťan
Vydavatel: Lukáš Lhoťan
Rok vydání: první, 2026
EAN: 9788088352662
ISBN: 978-80-88352-66-2
Edice: Ruská studia, svazek 7.
Popis: 62 stran, sešitové, česky
Rozměr: 10,5 × 14,8 cm
DPC: 149 Kč
Kdo je Lukáš Lhoťan?
Mgr. Lukáš Lhoťan (1980) je nezávislý novinář, bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia a Arménský holocaust. Je absolvent magisterského studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jeho komentáře vycházejí v českých mediích a jsou překládány i do cizích jazyků (angličtina, polština, ruština aj.) Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho. Je absolventem poutě do Mekky a vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth. Podílel se na projektu odhalování islámských extremistů v německé spolkové zemi Bavorsko (projekt byl ve spolupráci s bavorskou zemskou kontrarozvědkou Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz). Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého veřejného zřeknutí se islámu v roce 2012 patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
