Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Jak být sám sebou

Skladem (2 ks)
Kód: 2629
188 Kč –18 % 153 Kč
Kategorie: Zdraví
Autor: Koršunov Alexander
Vydavatel: Eugenika
Jak být sám sebou
188 Kč –18 %

Těchto pár desítek stránek obsahuje dostatek moudrých myšlenek na to, aby vám otevřely oči a pomohly žít plnějším životem. Ne vše, na co jsme zvyklí, je totiž dobré. My lidé jsme si vpěstovali spoustu automatických postojů a reakcí, které neslouží k užitku ani nám, ani druhým. Na jedné straně chceme každému vyhovět, na straně druhé jsme sobečtí anebo přehnaně kritičtí. Autor nás vyzývá k tomu, abychom se zamysleli nad svými postoji a životem, zkusili reagovat jinak a začali být upřimnější, otevřenější i odvážnější. Jeho kniha je hezkou inspirací i vhodným dárkem.

Ukázka:
Nehledejme zázraky, protože my sami jsme zázrak. Nemusíme si hluboce vážit jiných lidí ani se řídit jejich příkladem, protože nikdo nemůže být úspěšnější a užitečnější než my sami, jestliže se nacházíme na správném místě. Bůh nás nestvořil k tomu, abychom se všem zalíbili nebo zavděčili, a tak získali jejich obdiv a přijetí.
Proč se lidé bojí projevit? Kdybych se teď mohl vrátit do doby svého mládí, hodně bych toho změnil. Více bych riskoval, smál se a pral, byl bych smělejší a zamilovanější. Choval bych se prostě a přirozeně. Nestaral bych se o to, co si o mně pomyslí nebo řeknou druzí. Méně bych se znepokojoval, že se dostanu do trapné nebo směšné situace.
Jestliže jsme si zvykli na spokojenost a pohodlí, bude pro nás velmi těžké se naučit kázni a odpovědnosti za své myšlenky, slova i činy.

"Všechny nepříjemnosti na světě působí lidé, kteří sami sebe neznají a nemají se rádi."

ISBN: 978-80-8100-393-6
EAN: 9788081003936
Formát: Brožovaná, 108 str., 117x179
Rok vydání: 2015
Autor: Koršunov Alexander
Překlad: Růžena Lankočí
Jazyk: český
Vydavatel: Eugenika

Obsah si můžete prohlédnout zde v pdf a úryvek přečíst zde v pdf.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: