Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Holka, vzchop se! – Nevěř lžím o tom, kdo jsi, a buď sama sebou

Skladem (1 ks)
Kód: 2790
296 Kč –39 % 178 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Rachel Hollis
Vydavatel: Anag
Holka, vzchop se! – Nevěř lžím o tom, kdo jsi, a buď sama sebou
Akce
296 Kč –39 %

Máte někdy pocit, že všichni ostatní mají život „zmáknutý“, ale vy o něm nemáte ani páru? Pokud ano, Rachel Hollis vám něco řekne: JE TO LEŽ.

Lži, které jsme si říkali tak často, až jsme jim uvěřili

Jako zakladatelka internetové stránky TheChicSite.com a generální ředitelka své vlastní mediální společnosti vybudovala Rachel Hollis obrovskou on-line komunitu tím, že sdílela tipy pro lepší život a zároveň se bezostyšně podělila o nedokonalosti svého vlastního života. V této inspirující knize Rachel odhaluje dvacet lží a mylných představ, které nám příliš často brání žít radostně a produktivně, lží, které nám byly omílány tak často, že už je ani nevnímáme.

Buďte spokojené, sebevědomé, usměvavé a skutečné ženy

S bolestivou upřímností a humorem sobě vlastním Rachel rozebírá falešné skutečnosti, které v ní někdy zanechaly pocit ohromení, ale také méněcennosti. Odhaluje rovněž konkrétní praktické strategie, které jí pomohly tyto lživé skutečnosti pokořit. Prostřednictvím této knihy se vás autorka snaží povzbudit, pobavit a tak trochu „nakopnout“ a přesvědčit, abyste udělaly všechno pro to, aby se z vás staly takové ženy, kterými jste vždy chtěly být – ženy spokojené, sebevědomé, usměvavé, skutečné.

Mějte se rády a nevzdávejte se

Tato kniha vás bude doprovázet na cestě za plnohodnotným, vášnivým a aktivním životem, ale také vám pomůže mít se rády, nevzdávat se, naučit se udělat šťastnými především samy sebe, protože jen tak můžete rozdávat spokojenost a štěstí i ostatním.

  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 192
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7554-283-0
  • Datum vydání: září 2020

Obsah a ukázku si můžete přečíst zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: