Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Kniha Múdrosti Perúna, Sága o Inglingoch

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 0674
525 Kč –14 % 450 Kč
Kategorie: Védy, duchovní, filosofie
Autor: Alexandr J. Chiněvič
Vydavatel: Torden
Položka byla vyprodána…
Kniha Múdrosti Perúna, Sága o Inglingoch
525 Kč –14 %

Jazyk: Slovensky

Druhá kniha Kultury a Tradic našich Předků, první kniha Slovansko-Árijských Véd. Překlad z ruského originálu. Kniha je v pevné vazbě na křídovém papíře s barevnými obrázky, přebal je černý se zlatým potiskem. Černá barva symbolizuje Zem a zlatá Slunce.

Kniha obsahuje prastaré texty, hovořící o velmi vzdálené, né však zapomenuté minulosti Slovanských a Árijských Zemí. Navrací nás tisíciletí zpět, přinášejíce svědectví o událostech v prastarých dobách.

Obsahuje nejen prastaré texty, ale i různé informace o Kultuře a Tradicích našich Předků, které byly v tajnosti uchovány na Sibiři a v Altaji do našich dní. Prastaří Slované a Árijci měli fundamentální, Svaté Poznání o materiálních, ale i nemateriálních Světech. Ctili si své Světlé Bohy, kteří jim dali život i Poznání - Slovansko-Árijské Védy.

Vydání obsahuje První Kruh Knihy Moudrousti Peruna, islandskou Ságu o Inglingách a další informace o poznání našich Předků, včetně první části Kalady Daru.

Kniha Moudrosti Peruna byla zakázána Petrem I. v rámci jeho silně prozápadních aktivit a definitivní likvidace Staré Víry a Starého slovanského Kalendáře (Kolady Daru). Po cca 250 letech uzřela světlo světa až za Stalina r. 1944. Chruščov, Stalinův následník a trockista ji však opět stáhnul z dosahu veřejnosti.

ISBN: 978-80-89701-12-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: