Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Kniha o lymfě – Postupy sebepéče pro posílení imunity, zdraví a krásy

Skladem (4 ks)
Kód: 6027
435 Kč –25 % 326 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Lisa Levitt Gainsley
Vydavatel: Anag
Kniha o lymfě – Postupy sebepéče pro posílení imunity, zdraví a krásy
Novinka
435 Kč –25 %

Kniha o lymfě vám představí rychlé a snadné terapeutické strategie pro optimalizaci lymfy pomocí jednoduché léčivé magie vlastního dotyku.

Zjistěte, jak si díky lymfodrenáži celkově zlepšit zdraví

Lymfatický systém je první obrannou linií těla před nemocemi a zodpovídá za zbavování těla toxinů, odpadu a dalších nežádoucích látek. Nefunguje-li dobře, lze to pozorovat a pocítit jako nafouknutí, otoky a nakonec celkovou malátnost. Lisa Levitt Gainsley kombinuje své dlouholeté zkušenosti specialistky na lymfu s vědeckým know-how, aby poukázala na to, že lymfatická léčba je chybějícím článkem k řešení našich nejčastějších zdravotních potíží. Ukáže vám, jak může lymfodrenáž poskytnout úlevu od bolesti, snížit zánět, pomoci s úbytkem hmotnosti, vyčištěním pokožky a také celkově zlepšit zdraví.

Jak dosáhnout života bez bolesti?

Kniha o lymfě vás pomocí krátkých masážních sekvencí na základě ověřeného výzkumu účinnosti lymfatické drenáže navede k převzetí kontroly nad tím, jak se cítíte, a díky tomu dokážete sami omezit nadýmání a otoky. Je první knihou svého druhu, která má za cíl dosáhnout života bez bolesti.

Prolistujte si knihou v pdf.

  • Autor: Lisa Levitt Gainsley
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 296
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7554-395-0
  • Datum vydání: září 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: